Селищний голова

tert

Інформація-«Хтось на питання: «Де твоя Батьківщина?», відповість: «В Україні » , а Олександр Володимирович, не вагаючись, відповість, що його мала  Батьківщина – Борова.  Народився у селі Борівської селищної ради – Новоплатонівка, але у селищі пройшла його юність, тут знайшов багато друзів, відбулося  становлення як людини. Я дуже люблю Борову, її людей. Мені здається, що такого селища більше не знайти. Дуже  красиво і на березі Червонооскільського водоймища. Коли я дивлюся на всю цю красу, мене охоплює гордість, що я тут живу – завжди говорить Олександр Володимирович.

Після закінчення десятирічки  вирішив вступити до Харківського  державного університету імені О.М. Горького на історичний факультет.

З його слів любов до історії йому прищепила колишня вчителька Вікторія Пантеліївна Мудрова, він з вдячністю згадує її уроки.

Отримавши диплом про вищу освіту, молодий спеціаліст почав працювати вчителем у середній школі м.Ізюм, потім працював у колгоспі ім. Леніна, з 1994 року – на посаді директора Борівської ЗОШ №2, наступні 10 років працював начальником відділу освіти РДА, у листопаді 2010 року обраний селищним головою, а в листопаді 2015 року односельчани знову віддали свої голоси за Олександра Володимировича.

У вільний час займається виноградом. У його вирощування вкладає часточку своєї душі, бо вважає, що найголовніше в кожній справі – це любов.

Основне завдання селищної ради вважає селищний голова – зробити все, щоб її мешканцям жилося якомога комфортніше, щоб кожна людина пишалася своїм рідним краєм. І тільки разом з громадою можливо вирішити багато питань і реалізувати всі плани.