Розпорядження селищного голови від 18.03.2019р. № 13

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                             від 18 березня 2019 року № 13

 Про скликання чергової

LV сесії селищної ради

VІІ скликання

 

Згідно ст. 46  п.4  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати 25 березня 2019 року чергову LV сесію селищної ради  VІІ скликання в малому залі селищної ради, о 10 00 год. зі слідуючим порядком денним:

  1. Про затвердження порядку денного чергової LV сесії селищної ради VІІ скликання.
  2. Про звіт селищного голови.
  3. Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи.
  4. Про розгляд листа Борівського комунального підприємства теплових мереж.
  5. Про розгляд рішення ХLV сесії районної ради VII скликання від 14.02.2019р. „Про звернення до Борівської селищної та сільських рад щодо виділення субвенції з їх селищного та сільських бюджетів районному бюджету для Борівської центральної районної лікарні на придбання в 2019 році флюорографічної плівки та хімічних реактивів для лабораторного обстеження”.
  6. Про розгляд листа Борівського комунального водопровідно – каналізаційного підприємства щодо надання фінансової допомоги.
  7. Про внесення змін в рішення №2 LІ сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2018 року «Про бюджет селищної ради на 2019 рік » з урахуванням змін внесених рішенням LIІ сесії селищної ради .
  8. Інші

Селищний голова        оригінал підписано                            О.В.Тертишний