розпорядження від 18.04.2016р. № 49

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 від 18 квітня 2016 року № 49

 Про скликання ІХ сесії

селищної ради VІІ скликання

 

Згідно ст. 46 п.4 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликати 27 квітня 2016 року ІХ сесію селищної ради   VІІ скликання в приміщенні Борівського районного будинку культури, кім. 4, о 10 00 год. з слідуючим порядком денним:

  1. Про затвердження порядку денного ІХ сесії селищної ради  VІІ скликання.
  2. Про внесення змін в рішення №2 IV сесії VII скликання від 24.12.2015р. “Про бюджет селищної ради на 2016рік” з урахуванням змін внесених рішенням V,VI, VII, VIII cесії селищної ради VII скликання.
  3. Про затвердження переліку земельних ділянок право оренди на які може бути реалізовано на земельних торгах та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
  4. Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.
  5. Про уточнення меж селища Борова в районі центрального кладовища та узгодження детального планування цієї території.
  6. Про затвердження Положення про надання одноразової   матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, демобілізованим учасникам антитерористичної операції, постраждалим учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих під час здійснення АТО мешканцям селищної ради.
  7. Інше.

Селищний голова     оригінал підписано     О.В.Тертишний