Рішення виконкому від 14.07.2020р. №51 Про роботу виконавчого комітету селищної ради зі зверненнями громадян за І півріччя 2020 року

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від 14 липня 2020 року № 51

Про роботу виконавчого комітету

селищної ради зі зверненнями

громадян за І півріччя 2020 року

         Заслухавши інформацію секретаря селищної ради Кучми І.В. про роботу виконкому  селищної ради з зверненнями громадян  за  І півріччя  2020 року виконавчий комітет відмічає, що вживаються заходи по вдосконаленню цієї роботи.

     Так, розроблені і затверджені графіки прийому громадян, як в робочий так і позаурочний час, а також графіки прийому за місцем проживання.

     За І півріччя 2020 року в селищну раду надійшло 197 звернень, в тому числі чотири колективних звернень. З них, на особистому прийомі до селищного голови, заступника селищного голови, секретаря селищної ради та спеціалістів селищної ради за І півріччя  2020 року  звернулось 25 громадян з різних питань.

 Заяви надійшли від робітників – 47 звернень, безробітних громадян – 38 звернень, від пенсіонерів – 50 звернень, працівників бюджетної сфери – 2,   приватних підприємців – 16, від державних службовців – 4, одне звернення від військовослужбовців та від інших категорій громадян – 10.  

До селищної ради надійшло звернень  від громадян з земельних питань – 108 звернень,  з питань соціального захисту – 3, з питань екології – 5,  з питань підприємництва -3, з питань житлової політики – 6,з питань охорони правопорядку – 1, з інших питань – 42 звернень.

   Випадків відмови в прийнятті та розгляді звернень за І півріччя 2020 року не було.

Всі звернення розглядаються, приймаються відповідні рішення на сесіях, виконкомах селищної ради, а також відповідальними особами.

Всі звернення розглядаються відповідно до Закону України „Про звернення громадян”.

     Виходячи з вищесказаного, виконавчий комітет селищної ради

                                      В И Р І Ш И В:

     1. Інформацію секретаря селищної ради Кучми І.В. про роботу виконкому  селищної ради зі зверненнями громадян за І півріччя  2020 року  прийняти до уваги.

     2. Секретарю селищної ради Кучмі І.В.  :

         2.1. Розглядати стан справ з розгляду звернень громадян не рідше ніж двічі на рік.

         2.2. Вжити додаткових заходів щодо вдосконалення практики розгляду та аналізу колективних звернень, а також звернень які потребують вирішення питань на місцях, посилити контроль за виконанням доручень та вирішенням порушених у зверненнях питань.

         2.3.  Забезпечити систематичний контроль за проведенням  особистого прийому громадян працівниками апарату селищної ради за якісне вирішення всіх порушених громадянами питань на особистому прийомі.

        3. Контроль за виконанням  даного рішення залишаю за собою.

                   Селищний голова  оригінал підписано  О.В.Тертишний