Рішення виконкому від 07.07.2020р. №49 Про надання дозволу на зрізування дерев

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 07 липня 2020 року № 49

Про надання  дозволу на

зрізування дерев

          Розглянувши заяву начальника Борівського комунального підприємства «Житлово комунальне господарство» Чуйка Ю.В. про надання дозволу на зрізування дерева (ялини), яка росте на центральній площі селища, по вул. Миру в смт. Борова і була пошкоджена під час буревію 03.07.2020р., акт обстеження зелених насаджень що підлягають видаленню,   керуючись ст. 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства №105 від 10.04.2006р. „Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України” (зі змінами та доповненнями), виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

       1. Надати  дозвіл Борівському комунальному підприємству «Житлово комунальне господарство» на зрізування 1 дерева /ялина/, що росте на центральній площі селища, по вул. Миру, в  смт. Борова, в зв”язку з його аварійністю, при умові дотримання природоохоронного законодавства під час зрізування дерева.

2. Терміново після зрізування дерев прибрати територію від зрізаного дерева та  гілля і навести належний санітарний порядок.

       3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

         Селищний голова    оригінал підписано     О.В.Тертишний