Інформація Борівської селищної ради щодо продовження проведення карантинних заходів

Борівська селищна рада на виконання протоколу № 29 позачергового засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівської РДА від 18.10.2020року, повідомляє, що епідемічна ситуація в Борівському районі та в Харківській області залишається напруженою, зберігається тенденція до зростання захворюваності на СОVID-19, тому проведення карантинних заходів продовжено:дотримуватися маскового режиму, витримувати  соціальну дистанцію.

Обмежено роботу після 20-ї до 7-ї години, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв тощо).

Обмежено роботу після 20-ї до 7-ї години, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення.

Заборонена робота спортивних залів, фітнес-центрів тощо (окрім стадіонів на відкритому повітрі).

Заборонено приймання відвідувачів суб’єктам господарювання, які провадять діяльність у сфері культури та інших закладах розважальної діяльності.

Заборонено відвідування отримувачів соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування) крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

З 15 жовтня 2020 року діє повна заборона на проведення дискотек, роботу розважальних закладів, тощо.

Також, визначено, що відповідальність за недотримання карантинних заходів несе власник зазначених вище закладів.   

Борівська селищна рада просить всіх мешканців селищної ради з відповідальністю віднестися до дотримання карантинних заходів.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я. Поважайте себе і всіх хто вас оточує.

Борівська селищна рада