Інформує Управління соціального захисту населення Борівської РДА

10-400x200

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги громадян пільгових категорій!!!

 

З 01 березня 2019 року

на міжміських маршрутах, Вами має бути придбаний квиток за готівку у 100% розмірі його вартості.

 

Відшкодування вартості проїзду буде здійснюватися через управління соціального захисту населення Борівської РДА на підставі «іменного квитка».

В проїзному документі, виданого в касі автостанції, в обов’язковому порядку зазначається серія, номер посвідчення та прізвище пільговика.

На міжміських маршрутах, де здійснюється посадка за межами автостанції, водій повинен видати квиток, на якому проставлено печатку автоперевізника, та зробити відмітку про ПІБ пільговика, серію і номер посвідчення. Достовірність квитка, виданого водієм, підтверджується його ПІБ та підписом.

 

Для отримання компенсації за проїзд громадянину необхідно звернутися особисто із:

  • заявою;
  • пільговим посвідченням встановленого зразка;
  • документом, що посвідчує особу (паспорт);
  • оригіналом квитка, належним чином оформленим у читабельному вигляді (прізвище, серія та № посвідчення).

 

Відшкодування вартості квитка відбувається лише через розрахункові рахунки, відкриті в банківських установах Борівського району, та при перебуванні на обліку в Єдиному державному реєстрі пільговиків управління соціального захисту населення Борівської РДА на дату проїзду.

Телефон для довідок 0575961128     Управління соціального захисту                                                                                                    населення Борівської РДА