інформація для депутатів Борівської селищної ради

22

01.03.2018 року о 10-00 год. в малому залі селищної ради (смт. Борова, вул.. Миру,19) відбудеться засідання ХХХVІ сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХХХVІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про виконання Програми соціального та економічного розвитку населених пунктів селищної ради у 2017 році.
 3. Про розробку проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту дороги по вул. Миру в смт. Борова, Борівського району Харківської області.
 4. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води Борівському КВКП
 5. Про розробку проектно-кошторисної документації на проведення будівництва лінії вуличного освітлення по вулиці Набережній в смт. Борова Борівського району Харківської області.
 6. Про затвердження акта приймання – передачі основних засобів та передачу їх на баланс Борівського КП „ЖКГ”
 7. Про розгляд рішення ХХХІІІ сесії районної ради VII скликання від 12.02.2018р. „Про звернення до Борівської селищної та сільських рад щодо виділення субвенції з їх селищного та сільських бюджетів районному бюджету для Борівської центральної районної лікарні на придбання в 2018 році флюорографічної плівки та хімічних реактивів для лабораторного обстеження”
 8. Про внесення змін в рішення № 5 ХХХІV сесії селищної ради VII скликання від 21.12.2017р. «Про бюджет селищної ради на 2018 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХХХV сесії селищної ради VII скликання
 9. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Північній, гр. Шутько Н.Д.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в смт. Борова по вул. Миру.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Новоплатонівка по вул. Шкільній,25, гр. Шинкаренко Є.М.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Новоплатонівка по вул. Центральній,43, гр. Слотюк Л.В.
 13. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Новоплатонівка по вул. Шкільній, гр. Шинкаренко Є.М.
 14. Про надання дозволу на розробку детального плану території.
 15. Про внесення змін в рішення V сесії селищної ради VІІ скликання від 26.01.2016р. № 4 „Про Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури, в смт. Борова по вул. Миру, № 49а/2, гр. Марущенку В.В.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Шевцову Г.Ф.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Федосєєву В.Г.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Шипіловій І.А.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Шипілову М.С.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шкільній, в смт. Борова, гр. Корсакову М.А.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Суховію А.І.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в смт. Борова по вул. Першотравневій, гр. Курочці Ю.О.