До уваги депутатів селищної ради

uvaga-ogoloshennya

27.03.2018 року о 10-00 год. в малому залі селищної ради  (смт. Борова, вул.. Миру,19) відбудеться засідання ХХХVІІ сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХХХVІІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. . Про розгляд листа Борівського районного сектору ГУ ДМС України в Харківській області.
 3. Про розгляд листа Борівського комунального підприємства теплових мереж.
 4. Про внесення змін в рішення № 5 ХХХІV сесії селищної ради VII скликання від 21.12.2017р. «Про бюджет селищної ради на 2018 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХХХV, ХХХVІ сесії селищної ради VII скликання.
 5. Про передачу вартості капітального ремонту даху будинків № 15 та № 16 на 14 кварталі в смт. Борова.
 6. Про внесення змін в штатний розпис селищної ради та до чисельності  структури апарату виконкому селищної ради.
 7. Про укладання договору позички.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Колесніка,26-а, гр.. Болгарському В.Г.
 9. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Павлович В.М.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Новоплатонівка по вул. Польовій, буд.16, гр. Озевець А.М.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Центральній, буд.57, гр. Кобець М.П.
 12. Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури, в смт. Борова по вул. Миру, № 49а/2, гр. Марущенку В.В.
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Шипіловій І.А.
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Шипілову М.С.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Федосєєву Є.Г.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Жиліній Н.В.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Гомон Н.С.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Бондар В.В.