До уваги депутатів селищної ради

1453803032_photo

14.11.2017 року о 10-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (кім.4) /смт.Борова, вул. Миру,19/ відбудеться засідання ХХХІІ сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХХХІІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про внесення змін в рішення №2 XVII сесії VII скликання від 20.12.2016р. Про бюджет селищної ради на 2017 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХХ,ХХІ,XXII,XXIV, ХХV, ХХVІ, ХХVІІ, ХХVІІІ, ХХІХ, ХХХ, ХХХІ сесії селищної ради VII скликання.
 3. Про внесення змін до рішення ІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 27.11.2015 р. № 4 „Про затвердження персонального складу виконавчого комітету селищної ради” з урахуванням змін внесених рішенням ХХVІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 02.08.2017р. № 8”
 4. Про внесення змін та доповнень до складу конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженої рішенням ІХ сесії селищної ради VII скликання від 27.04.17р. № 3 „Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах” з урахуванням змін внесених рішенням ХХVІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 02.08. 2017 року № 7.
 5. Про розгляд рішення ХХVІІІ сесії Борівської районної ради VII скликання від 26.10.2017р. „Про звернення до Борівської селищної ради щодо виділення субвенції з її селищного бюджету районному бюджету на фінансування в 2017р. витрат на придбання принтера та WI-FI роутера для Борівської ЗОШ І-ІІст. № 2 – філії ООЗ „Борівська ЗОШ І-ІІІст. № 1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника”, розташованої на її підвідомчій території”.
 6. Про прийняття в комунальну власність земельної ділянки.
 7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні, на території Борівської селищної ради Борівського району Харківської області.
 8. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Вакульчику О.М.
 9. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Варибрусу С.П.
 10. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Варибрус Я.С.
 11. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Косоговій О.І.
 12. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Рибалка В.В.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Піщаній,1, гр. Калєкіній В.І.
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Центральній, гр. Горенку В.В.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Центральній, гр. Шпріндель В.М.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Північній в смт. Борова, гр. Шутьку Ю.М.