До уваги депутатів селищної ради

           

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 08 лютого  2021 року                                                          № 18-од

       Про  скликання VІ  сесії селищної ради VІІІ скликання

Відповідно до статті 46 п.4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Борівської селищної ради VIIІ скликання:

1. Скликати VІ сесію селищної ради VІІІ скликання  з 08 лютого 2021 року.

       2.Провести пленарне засідання VІ сесії селищної ради VІІІ скликання 18 лютого  2021 року о 10-00 годині в залі засідань селищної ради (смт. Борова, вул. Центральна, 1).

        3.Винести на розгляд сесії такі питання:  

        3.1.Про   затвердження   порядку денного VІ сесії  VIII  скликання Борівської селищної ради.

         3.2.Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Борівської селищної територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням ІІІ сесії Борівської селищної ради VІІІ скликання від 24 грудня 2020 року №2.

         3.3.Про затвердження Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки КНП «Борівська центральна лікарня  Борівської селищної ради»  на 2021-2024 роки.

          3.4.Про  затвердження Програми безоплатної правової допомоги населенню Борівської селищної ради  на 2021- 2022 роки.

          3.5. Про   затвердження   Програми розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини, молоді та спорту Борівської селищної ради на 2021 – 2025 роки».

          3.6.Про затвердження Програми розвитку інформаційного простору Борівської селищної ради на 2021 рік.

         3.7.Про  затвердження Комплексної Програми по забезпеченню публічної безпеки і порядку Борівської селищної ради на 2021-2024 роки.

         3.8.Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Борівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням ІІІ сесії Борівської селищної ради  VIІІ скликання від 24 грудня 2020 року.

         3.9.Про затвердження  звіту про виконання Борівського селищного бюджету за 2020 рік.

         3.10.Про затвердження  звіту про виконання  Богуславського сільського    бюджету за 2020 рік.

         3.11.Про затвердження  звіту про виконання  Вищесолоненського сільського    бюджету за 2020 рік.

         3.12.Про затвердження  звіту про виконання  Гороховатського сільського    бюджету за 2020 рік.

         3.13.Про затвердження  звіту про виконання  Ізюмського сільського    бюджету за 2020 рік.

         3.14.Про затвердження  звіту про виконання Піско-Радьківського сільського      бюджету за 2020 рік.

         3.15.Про затвердження  звіту про виконання Першотравневого сільського     бюджету за 2020 рік.

         3.16.Про затвердження  звіту про виконання  Підвисочанського сільського    бюджету за 2020 рік.

        3.17.Про затвердження  звіту про виконання Підлиманського сільського     бюджету за 2020 рік.

         3.18.Про затвердження  звіту про виконання  Чернещинського сільського     бюджету за 2020 рік.

         3.19.Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Борівської селищної ради VІIІ скликання від 24 грудня 2020 року «Про селищний бюджет на 2021 рік» та додатків до нього» зі змінами, внесеними рішенням V сесії Борівської селищної ради VІIІ скликання від 25.01.2021 року.

          3.20. Про  затвердження  Порядку  надання  та використання  коштів  місцевого  бюджету у вигляді фінансової підтримки комунальному некомерційному  підприємству «Борівський  центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської селищної  ради, власником якого є  Борівська селищна рада.

        3.21.Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в місцевому бюджеті для надання адресної допомоги. 

        3.22.Про затвердження Порядку відшкодування вартості проїзду окремим категоріям громадян автомобільним транспортом на міжміських автобусних маршрутах загального користування за рахунок коштів місцевого бюджету.

       3.23.Про надання дозволу Борівському селищному голові на підписання гарантійних листів.

       3.24.Про розробку проєктно – кошторисної документації на «Капітальний ремонт дороги по вул.14 квартал в смт.Борова Харківської області.

       3.25.Про розробку проєктно – кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вул.Шкільна в смт.Борова  Харківської області.

       3.26.Про внесення змін та доповнень до структури виконавчих органів Борівської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, затвердженої рішенням І сесії селищної ради VIІІ скликання від 03 грудня 2020 року №8 (зі змінами).

       3.27.Про затвердження порядку підготовки проектів рішень на сесії Борівської селищної ради та оформлення рішень Борівської селищної ради.

       3.28.Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Борівської селищної ради VІІІ скликання від 24 грудня 2020 року №12 «Про затвердження плану діяльності Борівської селищної ради з підготовки та відстеження проєктів регуляторних актів на 2021 рік».

       3.29.Про передачу нерухомого майна, основних товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів, документів, розрахунків та зобов’язань.

        3.30.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства  в межах с. Ізюмське гр. Шкоді О.П..

       3.31.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд в с.Підвисоке, вул. Григорія Запорожченка, 43-А гр. Склярову В.А..

       3.32.Про затвердження проекту землеустрою та надання в постійне користування земельної  ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту в смт. Борова по вул. Північній, 2-А Борівській дитячо-юнацькій спортивній школі.

       3.33.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради  гр. Голику Р.С..

       3.34.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Нова Кругляківка на території Борівської селищної ради  гр. Лукач Ю.С..

       3.35.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Зелений Гай на території Борівської селищної ради гр. Матюшко О.М..

       3.36.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Маліївка, вул. Тараса Шевченка гр. Ратушному С.В..

       3.37.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова гр. Сотнику М.І..

       3.38.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Ясинувате на території Борівської селищної ради гр. Яценко В.В..

       3.39.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Загризове, вул. Перемоги, 20-А гр. Ковальовій О.І..

       3.40.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Борівської селищної ради гр. Доценко З.Ф..

       3.41.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради  гр. Кислій В.Є..

       3.42.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства на території Борівської селищної ради  гр. Демченку О.В..

       3.43.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в межах с. Ізюмське гр. Ткачову В.М..

       3.44.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Першотравневої сільської Ради народних депутатів від 26.02.1996 року № 07 «Про надання ділянок у приватну власність» та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вінніку В.П..

       3.45.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Піски-Радьківські Харківської області гр. Бондаренку С.П..

       3.46.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Калинове, вул. Центральна гр. Давиденко В.П..    

       3.47.Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул.Тараса Шевченка, 55 гр. Малінці І.Ю..

       3.48.Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в с.Шийківка на території Борівської селищної ради,  гр. Медянику А.В..

       3.49.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Нижня Журавка, вул.Шевченка Тараса гр. Шинкаренко І.М..

       3.50.Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення в с. Ізюмське, вул. Студентська, 46 гр. Токар М.М..

       3.51.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Шийківка по вул. Миру, 83, гр. Вороні Д.М..

       3.52.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Борова, вул. Московська, 56-А гр. Саніній Т.К..

       3.53.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства на території Борівської селищної ради  гр. Любому В.П..

       3.54.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства на території Борівської селищної ради  гр. Шевченку В.М..

       3.55.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Борівської селищної ради народних депутатів від 23.02.1996 року № 29 «Про передачу земельних ділянок у приватну власність і користування» та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колеснікову А.І..

       3.56.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Борівської селищної ради  гр. П’янзіній Н.Ф..

       3.57.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Борівської селищної ради народних депутатів від 04.03.1996 року № 30 «Про передачу земельних ділянок у приватну власність» та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колокольцеву В.В..

      3.58.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, вул. Східна  гр. Віннік С.В..

      3.59.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Зелений Гай на території Борівської селищної ради гр. Логвиненко І.А..

      3.60.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Зелений Гай на території Борівської селищної ради гр. Матюшко М.М..

      3.61.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради  гр. Голик Т.І..

      3.62.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в межах с. Мирне гр. Бондар Т.І..

       3.63.Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради ФГ «КСІОН». 

      3.64.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради гр. Сумській Л.О..

       3.65.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Богуславка, вул. Слобожанська, 24 гр. Галкіну В.Т..

       3.66.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Ольгівка гр. Шпиньової В.П..

       3.67.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Калинове, вул. Центральна, 1 гр. Головіній О.Д..

       3.68.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для індивідуального садівництва в межах с. Гороховатка, гр. Циганко Олесі Олегівні.

       3.69.Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах с. Гороховатка, гр. Дружиніну Є.В.

       3.70.Про  укладання договору оренди землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  в с. Новоплатонівка по вул. Центральній,56.

       3.71.Про укладання додаткової угоди про заміну сторони Орендаря з ПП «Техносервіс» на гр. Баранцова Д.Д.  у Договорі оренди землі від 29.12.2020р., яка знаходиться в с.Піски – Радьківські по пров.Шосейному,2д,на території Борівської селищної ради для обслуговування нежитлової будівлі.

      3.72.Про укладання додаткової угоди про заміну сторони Орендаря з гр. Небувайла О.І. на гр. Стельмаха Д.І.  у Договорі оренди землі від 22.06.2020р., яка знаходиться за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради для обслуговування нежитлової будівлі.

      3.73.Про добровільну відмову від права користування земельною ділянкою,  виділеної під забудову в смт. Борова по вул. Українській, 32 гр. Скрипці В.О..

       3.74.Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (угіддя-під господарськими будівлями та дворами) за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради гр. Горобчуку С.В..

       3.75.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Маліївка, вул. Тараса Шевченка,  гр. Малію О.Г..

       3.76.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Піски-Радьківські, вул. Привокзальна,  гр. Масичу В.П..

       3.77.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Піски-Радьківські, вул. Центральна,  гр. Ганусичу М.Г..

       3.78.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Пирог В.С..

       3.79.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Пирогу Д.І..

       3.80. Різне.

       3.81. Депутатські запити.

       4.Організаційному відділу та сектору з питань організаційно-інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістюБорівськоїселищної ради розмістити це розпорядження на офіційному веб-сайті селищної ради та  довести до відома депутатів селищної ради.

       5.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.