До уваги депутатів селищної ради

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 21 жовтня 2020 року  о 10-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться  LХХХІІ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:    1. Про затвердження порядку денного LХХХІІ сесії селищної ради VІІ скликання.

2. Про внесення змін в рішення LXІV сесії селищної ради VIІ скликання від 18.12.2019 року «Про бюджет селищної ради на 2020рік» з урахування змін внесених рішенням LХVI, LХVIІ, LXIX, LXX, LXXІ, LXXІII, LXXІV, LXXVІ, LXXVІІ, LХХІХ, LХХХ, LХХХІ  селищної ради.

3. Про внесення доповнення до Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів Борівської селищної ради на 2020 рік, затвердженої рішенням LXIV сесії селищної ради VII скликання від 18.12.2019р. № 11, з урахуванням змін внесених рішенням LХVІ сесії селищної ради.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в смт. Борова по вул. Першотравневій.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в смт. Борова по вул. Першотравневій.

6.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в смт. Борова по вул. Першотравневій.

7.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в смт. Борова по вул. Світлій.

8.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в смт. Борова по вул. Світлій.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в смт. Борова по вул. Центральній.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в смт. Борова по вул. Центральній.

11.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Харківська,40, гр. Шевченку О.В.

     12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  (ділянка № 21)в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради гр. Устименку В.В.

  13.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (ділянка№63) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради гр. Устименку В.В.

14.  Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по пров. Центральному гр. Чудному Є.І.

 15.  Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова по вул. Східній,  гр. Хлусову В.А.

16. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд в с. Бойні  по вул. Підлиманській,41,  гр. Пономарьову О.О.

17. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої в приватну власність, в смт. Борова по вул. Польовій, гр. Болгарському В.О.

18. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої в приватну власність, в смт.Борова по вул.Польовій, гр. Болгарському О.Г.

19. Про укладання договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транс-портної та соціальної інфраструктури Борівської селищної ради

20.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації землі  на якій розташована нежитлова будівля, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні, в смт.Борова  по вул. Миру,74

     21. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в смт.Борова по вул. Кооперативній, гр. Сотнікову Р.Є.

      22. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в смт.Борова по вул. Кооперативній, гр. Гнєдашу В.В.

23.Про надання  дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в смт.Борова по вул. Поштовій, гр. Дереповській О.Ю.

24. Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в смт. Борова  по вул. Центральній, гр. Сидоренко Н.І.

25.  Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в смт. Борова по вул. Поштовій, гр. Бондаренку Ю.В.

26. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (під господарськими будівлями та спорудами) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в смт.Борова по вул.Шкільній,60,гр.Волкову О.Ю.

27.Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (під господарськими будівлями та спорудами) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в смт.Борова по вул.Шкільній,62, гр. Шутько Н.І.

28. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Східній, гр. Нікітенко Н.О.

29.  Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Новоплатонівка по вул.Садовій, гр. Кухаркіну А.О.

    30. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Шийківка по вул. Миру, гр. Вороні Д.М.

31. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Шийківка по  вул. Центральній, гр. Коваленку С.М.

32.  Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова по вул.Тараса Шевченка, гр. Малінці О.Ю.

 33.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Тараса Шевченка,50, гр. Малінці О.Ю.

      34.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Лесі Українки,42, гр. Волкову Ю.М.

35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Лесі Українки,44,гр. Волковій Н.М.

36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Лесі Українки,52, гр. Масюку Д.О.

37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Лесі Українки,54,гр. Шаправській І.В.

38.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Лесі Українки,50, гр. Сінному М.Г.