Розпорядження від 21.09.2020р. № 41-од “Про скликання позачергової LХХІХ сесії селищної ради VІІ скликання “

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                         від 21 вересня 2020 року № 41-од

Про скликання позачергової LХХІХ

сесії селищної ради VІІ скликання

Згідно ст. 46  п.4  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати 24 вересня 2020 року  LХХІХ сесію селищної ради  VІІ скликання в малому залі селищної ради, о 10 00 год. з наступним порядком денним:

        1. Про затвердження порядку денного позачергової LХХІХ сесії селищної ради VІІ скликання.

2.  Про приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів».

          3. Про розгляд листа Борівського районного сектору ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

4. Про розгляд листа Борівської районної ради щодо усунення недоліків вимог законодавства з питань пожежної та техногенної безпеки дошкільних навчальних закладів освіти, які знаходяться на балансі селищної ради.

5. Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства “Борівський  районний центр первинної медико –санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області.

6. Про внесення змін в рішення LXІV сесії селищної ради VIІ скликання від 18.12.2019 року «Про бюджет селищної ради на 2020рік» з урахування змін внесених рішенням LХVI, LХVIІ, LXIX, LXX, LXXІ, LXXІII, LXXІV, LXXVІ, LXXVІІ селищної ради.

7.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби.

8. Інші.

           Селищний голова   оригінал підписано О.В.Тертишний