Розпорядження від 19.10.2020р. про скликання LХХХІІ сесії селищної ради VІІ скликання

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                         від 19 жовтня 2020 року № 49-од

Про скликання LХХХІІ сесії

селищної ради VІІ скликання

Згідно ст. 46  п.4  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати 21 жовтня 2020 року LХХХІІ сесію селищної ради  VІІ скликання в малому залі селищної ради, о 10 00 год. з наступним порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного LХХХІІ сесії селищної ради VІІ скликання.

2. Про внесення змін в рішення LXІV сесії селищної ради VIІ скликання від 18.12.2019 року «Про бюджет селищної ради на 2020рік» з урахування змін внесених рішенням LХVI, LХVIІ, LXIX, LXX, LXXІ, LXXІII, LXXІV, LXXVІ, LXXVІІ, LХХІХ, LХХХ, LХХХІ  селищної ради.

3. Про внесення доповнення до Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів Борівської селищної ради на 2020 рік, затвердженої рішенням LXIV сесії селищної ради VII скликання від 18.12.2019р. № 11, з урахуванням змін внесених рішенням LХVІ сесії селищної ради.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в   смт. Борова по вул. Першотравневій.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в  смт. Борова по вул. Першотравневій.

6.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в    смт. Борова по вул. Першотравневій.

7.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в  смт. Борова по вул. Світлій.

8.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в   смт. Борова по вул. Світлій.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в  смт. Борова по вул. Центральній.

10. Інші

           Заступник селищного голови     підпис                О.Є.Гавран