Розпорядження від 11.01.2021р. № 5-од “Про скликання ІV сесії селищної ради VІІІ скликання”

УКРАЇНА

Харківська область

Борівська селищна рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                       від 11 січня 2021 року № 5-од

Про скликання ІV сесії

селищної ради VІІІ

скликання

Згідно ст. 46  п.4  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати 18 січня 2021 року ІV сесію селищної ради  VІІІ скликання, о 10 00 год. з наступним порядком денним:

 1.Про затвердження порядку денного ІV сесії селищної ради VІІІ скликання.

        2.Про внесення змін до рішення І сесії селищної ради VІІІ скликання від 03 грудня 2020 року №3 «Про утворення лічильної комісії».     

        3.Про внесення змін до рішення ІІ сесії Борівської селищної ради VІІІ скликання від 11 грудня 2020 року №15 «Про затвердження персонального  складу виконавчого   комітету  Борівської селищної   ради».

       4.Про створення служби у справах дітей та затвердження Положення служби у справах дітей Борівської селищної ради.

       5.Про затвердження Положення про відділ з питань гуманітарної політики (освіта, культура, туризм, молодь та спорт) Борівської селищної ради.

       6. Про зміну засновника (власника), найменування Комунального закладу «Окружний опорний заклад «Борівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу  В.С. Колісника» та його філій, Положення про його філії» та затвердження Статуту (в новій редакції).

      7. Про   зміну засновника (власника), найменування комунального закладу Богуславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області та затвердження  Статуту (у новій редакції).

      8. Про  зміну засновника (власника), найменування Комунального    закладу «Гороховатська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області» та затвердження Статуту (в новій редакції).

    9. Про зміну засновника (власника), найменування Комунального    закладу

«Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області» та затвердження Статуту (у новій редакції).

   10. Про   зміну засновника (власника), найменування Комунального закладу

«Першотравнева загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області» та затвердження Статуту (у новій редакції).

     11. Про   зміну засновника (власника), найменування Комунального    закладу «Підвисочанська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області» та затвердження Статуту (у новій редакції).

      12. Про  зміну засновника (власника), найменування Комунального закладу «Піско-Радьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борівської  районної

ради Харківської області» та затвердження Статуту (у новій редакції).

      13. Про зміну засновника (власника), найменування, юридичної адреси Комунального закладу «Чернещинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Борівської районної ради Харківської області та затвердження Статуту (в новій редакції).

      14. Про   зміну засновника, найменування комунального    некомерційного підприємства «Борівська центральна районна  лікарня Борівської  районної ради Харківської області» та затвердження Статуту (в новій редакції).

       15. Про   зміну засновника, найменування комунального    некомерційного підприємства «Борівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської  районної ради Харківської області» та затвердження Статуту (в новій редакції).

        16. Про   зміну засновника, найменування комунального    закладу «Борівська дитячо – юнацька спортивна школа Борівської районної ради Харківської області» та затвердження Статуту (в новій редакції).

        17. Про зміну засновника (власника), найменування комунального закладу «Борівський будинок дитячої та юнацької творчості» Борівської районної ради Харківської області та затвердження Статуту (в новій редакції).

      18.Про зміну засновника (власника), найменування дитячого позаміського

комунального закладу оздоровлення та відпочинку «Орлятко» Борівської районної ради Харківської області та затвердження Статуту ( у новій редакції).

     19. Про   зміну засновника (власника), найменування комунальної установи «Борівський інклюзивно-ресурсний центр» Борівської районної ради Харківської області та затвердження Статуту (у новій редакції).

       20.Про   зміну засновника (власника), найменування  комунальної установи «Борівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Борівської районної ради Харківської області та затвердження Статуту (у новій редакції).

   21. Про   зміну засновника, найменування комунального    закладу Борівський районний Будинок культури Борівської районної  ради Харківської  області та    затвердження    Статуту    (в новій редакції).

    22.Про   зміну засновника (власника), найменування комунального  початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Борівська

дитяча музична школа Борівської  районної ради  Харківської  області» та затвердження Статуту (в новій редакції).

      23. Про    зміну засновника (власника), найменування комунального закладу Борівська централізована біблотечна  система Борівської  районної  ради  Харківської  області та затвердження  Статуту (в новій редакції).  

       24.Про зміну засновника (власника), найменування Борівського комунального підприємства теплових мереж Борівської районної ради Харківської області та затвердження Статуту (в новій редакції)

      25. Про   зміну засновника (власника), найменування комунального підприємства «Малятко» Борівської  районної  ради Харківської  області та затвердження Статуту (в новій редакції).

      26. Про   зміну засновника (власника), найменування Комунальної установи «Борівський районний трудовий архів» Борівської районної ради Харківської області та затвердження Статуту (в новій редакції).

  27 .Про умови оплати праці Борівського селищного голови.

   28.Про виділення коштів з бюджету селищної ради на проведення оплачуваних громадських робіт в 2021 році

      29.Про передачу земельної ділянки по вулиці Миру, 12-А в смт.Борова в державну власність.

    30. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Східній,4, гр. Гайдуку С.М.

       31. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Світлій,34, гр. Шкуру П.В.

   32. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Піски – Радьківські, по вул. Степовій,буд.111, гр. Ткачову В.П.

    33. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підвисоке по вул. Садовій,буд.21, гр. Рябокінь О.С.

        34. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів в приватну власність в смт. Борова по вул. Миру ,гр. Присухіну В.В.

       35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби по вул.Північній в смт. Борова

      36. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова на території Борівської селищної ради, гр. Безименному О.І.

    37. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Шийківка по вул. Горького, гр. Медянику О.А.

        38. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в с.Шийківка на території Борівської селищної ради,  гр. Медянику А.В.

        39. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в приватну власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Чернещина, гр. Мозолевському О.Я.

    40. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в приватну власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр.Волкову І.М.

         41. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в приватну власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Піски – Радьківські по вул. Миру, гр. Гайворонській К.В.

        42. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в приватну власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Ясинувате на території Борівської селищної ради  гр. Яценко В.В.

       43.Про затвердження проекту землеустрою та передачу в приватну власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Маліївка на території Борівської селищної ради  гр. Борисову Д.В.

      44.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради гр. Петровій Л.І.

     45.Про припинення права користування земельною ділянкою в смт. Борова по вул. Українській, 32, гр. Скрипці В.О.

     46.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Школьній Л.С.

    47.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Школьному Є.В.

    48.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Школьному В.Ф.

    49.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Лукомському Л.П.

     50.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Лукомській В.В.

     51.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Борівської селищної ради, гр. Лукомському П.Й.

   52.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Ткалічеву В.М.

        53.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Скрипнік З.С.

   54.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Скрипніку М.І.

    55.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Петрачкову Ю.М.

   56.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Петрачковій О.М.

   57.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Манжосу І.Г.

    58.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Лантух Ж.Я.

    59.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Зеленькову В.В.

    60.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Брилюк Н.Д.

    61.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Панченку О.Д.

    62.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Пантелей Н.В.

    63.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Скляровій Н.Д.

     64.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Ваганову О.В.

   65.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Бондаренко А.О.

   66.Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Остапенку М.П.

    67.Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Остапенку С.М.

    68.Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Остапенко З.М.

     69.Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Остапенко О.М.

    70.Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Остапенко І.С.

    71.Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Ткачовій М.М.

    72.Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Ісмаілову С.А.

    73.Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Ісмаіловій Р.А.

    74.Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в с.Бахтин по вул. Радьківській, на території Борівської селищної ради.

   75.Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради гр. Токар Т.М.

    76.Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Кравцовій В.І.

    77.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Лесі Українки,31, гр. Ляшенко К.О.

   78.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Лесі Українки,27, гр. Кравцовій Т.В.

    79.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Лесі Українки,29, гр. Ляшенку В.Г.

    80.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Тараса Шевченка,36, гр. Лапку І.О.

    81.Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова по вул.Тараса Шевченка, гр. Лапку І.О.

     82.Про звернення депутатів Борівської селищної ради до Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, Прем’єр-міністра України Дениса ШМИГАЛЯ, Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Валерія ТАРАСЮКА «Про скасування підвищення тарифів на тепло, електроенергію

та послуги розподілу природного газу».

Борівський

селищний голова підпис     Олександр ТЕРТИШНИЙ