Розпорядження від 01.06.2020р. № 26-од

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                     від 01 червня 2020 року № 26-од

Про скликання LХХІV сесії

селищної ради VІІ скликання

Згідно ст. 46  п.4  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати 11 червня  2020 року  LХХІV сесію селищної ради  VІІ скликання в малому залі селищної ради, о 10 00 год. з наступним порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного LХХІV сесії селищної ради VІІ скликання.

2. Про розгляд листів Борівських дошкільних навчальних закладів (ясла – садок) № 1 та № 3

3. Про розгляд листа відділу освіти Борівської районної державної адміністрації.

4. Про розгляд листа ОСББ  «Привокзальна 7».

5.Про розгляд листа Окружного опорного закладу «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» та його філій

6. Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства «Борівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги».

7. Про розгляд листа футбольної команди «Динамо».

8. Про внесення змін в рішення LXІV сесії селищної ради VIІ скликання від 18.12.2019 року «Про бюджет селищної ради на 2020рік» з урахування змін внесених рішенням LХVI, LХVIІ, LXIX, LXX, LXXІ, LXXІІІ селищної ради.

9. Про розгляд звернення Голови координаційної  ради з питань реалізації Громадського бюджету

10. Про внесення змін в  Положення  про громадський бюджет смт.Борова, с.Новоплатонівка, с.Шийківка, с.Бойні, затверджене рішенням ХХХVІ сесії селищної ради VІІ скликання від 06.03.2018 року, з урахуванням змін внесених рішенням ХХХVІІІ, LII сесії  селищної ради VІІ скликання.

11. Про внесення змін та доповнень до Програми сприяння створенню та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Борівської селищної ради на 2020 рік.

12. Про внесення доповнення до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Борівської селищної ради на 2017-2020 роки.

13. Інші.

             Селищний голова                                             О.В.Тертишний