рішення виконкому селищної ради від 13.02.18р. №10

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

                             від 13 лютого 2018 року № 10

 

Про визначення видів робіт і підприємств,

на яких порушники виконуватимуть суспільно

корисні оплачувані роботи для відбування

адміністративного правопорушення з благоустрою

території, яка належить до Борівської селищної ради

 

                    На підставі Закону України   від 07 грудня 2017 року № 2234-YІІІ «Про внесення змін деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» та керуючись                ст. ст. 311 325325 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Визначити підприємством, на якому будуть виконувати суспільно корисні роботи порушники, які вчинили адміністративне правопорушення :

  • Борівську селищну раду;
  • Новоплатонівський і Шийківський сільські клуби та Борівський міський будинок культури.
  1. Затвердити перелік робіт, на яких   порушники будуть виконувати суспільно корисні оплачувані роботи   для відбування адміністративного правопорушення.                     (Аркуш погодження додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Гаврана О.Є.

 

Селищний голова      оригінал підписано     О.В.Тертишний

 

                                                 Аркуш погодження

 переліку об’єктів, на яких порушники виконуватимуть

суспільно корисні оплачувані роботи для відбування

адміністративного правопорушення на 2018 рік.

     Порушники, які будуть виконувати суспільно корисні оплачувані роботи для відбування адміністративного правопорушення та які проживають на території Борівської селищної ради (смт.Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні) будуть відбувати оплачувані роботи при Борівській селищній раді будуть виконувати оплачувані роботи по прибиранню, озелененню вулиць, скверів, площ, кладовищ, завантаження сміття, побілку дерев, бордюрів, фарбування огорож та фасадів будинків, косіння трави, прибирання снігу та льоду, розсипання піску на вулицях, вирубка порослі та інші аналогічні роботи не пов’язані з травматизмом.

Посадовою особою, яка відповідає за дотриманням порушниками притягнутих   до адміністративного правопорушення у вигляді   оплачуваних робіт під час виконання оплачуваних робіт з техніки безпеки призначений заступник селищного голови Гавран О.Є., в разі його відсутності (лікарняний, відпустка, навчання) – секретар селищної ради   Кучма І.В.

Посадовою особою, яка відповідає за забезпечення правопорушниками притягнутих   до адміністративного правопорушення ведення обліку, роботою, щомісячним інформування Борівського РС з питань пробації про кількість відпрацьованих годин правопорушниками, які вчинили адміністративне правопорушення у вигляді оплачуваних робіт, їхнього ставлення до праці, повідомлення районного сектору з питань пробації про допущенні порушниками у вигляді суспільно корисних робіт, порушення порядку відбування адміністративного правопорушення призначений заступник селищного голови Гавран О.Є., в разі його відсутності (лікарняний, відпустка, навчання) – секретар селищної ради Кучма І.В.

 

« _19__ » лютого 2018 року.