Рішення виконкому селищної ради від 10.12.2019р. № 108 “Про організацію у 2020 році на території селищної ради громадських робіт для осіб, засуджених та притягнутих до адміністративної відповідальності”

 

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 10 грудня 2019 року № 108

 

Про організацію у 2020 році

на території селищної ради

громадських робіт для осіб,

засуджених та притягнутих

до адміністративної відпові-

дальності

 

З метою організації на території селищної ради громадських робіт для осіб, засуджених до громадських робіт та осіб на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт і направлених Борівським районним сектором філії Державна установа “Центр пробації” в Харківській області, на підставі  ст. 36 Кримінально – виконавчого кодексу України, ст.ст 301,3211 Кодексу України про адміністративні правопорушення та керуючись ст. 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В :

 

  1. Визначити на 2020 рік підприємством, де будуть відбувати покарання засуджені до громадських робіт та особи, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт:

 

  • Борівську селищну раду;
  • Новоплатонівський і Шийківський сільські клуби та Борівський міський будинок культури.

 

  1. Затвердити на 2020 рік види робіт, які будуть виконувати засуджені до громадських робіт та особи, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт (Аркуш погодження додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

Заступник селищного голови                                           О.Є.Гавран

 

 

Аркуш погодження

 видів робіт, які будуть виконувати  засуджені до громадських робіт та особи, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2020 рік.

 

Засуджені до громадських робіт та особи, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, та  які  проживають  на території Борівської селищної ради (смт.Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні) будуть відбувати  громадські  роботи при Борівській селищній раді та виконувати  роботи по прибиранню, озелененню вулиць, скверів, площ, кладовищ, завантаження сміття, побілку дерев, бордюрів, фарбування огорож та фасадів будинків, косіння трави, упорядкування дитячих та інших майданчиків, прибирання снігу та льоду, розсипання піску на вулицях, вирубка порослі та інші аналогічні роботи не пов’язані з травматизмом.

Посадовою особою, яка відповідає за дотриманням  порушниками  та засудженими техніки безпеки під час виконання громадських робіт, призначений заступник селищного голови Гавран О.Є., в разі його відсутності (лікарняний, відпустка, навчання) – секретар селищної ради  Кучма І.В.

Посадовою особою, яка відповідає за забезпечення  засудженими до громадських робіт та особами, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, ведення обліку, роботою, щомісячним інформуванням  Борівського районного центру філії Державної установи “Центр пробації” в Харківській області про кількість відпрацьованих годин засуджених до громадських робіт та осіб, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, їхнього ставлення до праці, повідомлення  районного сектору  про  допущенні ними  порушення  порядку відбування  покарання (адмінстягнення) призначений заступник селищного голови Гавран О.Є., в разі його відсутності (лікарняний, відпустка, навчання) – секретар селищної ради Кучма І.В.

 

 

« ___ »  грудень  2019 року.

 

 

Погоджено:

                                                                                               Начальник Борівського РС

Заступник селищного голови                                                  філії ДУ “Центр пробації”

                                                                                                        в Харківській області

                                                                                                 майор внутрішньої служби

______________О.Є.Гавран                          _____________  С.С. Смаль