Рішення виконкому селищної ради від 10.12.2019р. № 104 “Про дотримання Закону України „Про звернення громадян” за 11 місяців 2019 року”

 

УКРАЇНА
Харківська область
Борівський район
Борівська селищна рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
 від 10 грудня 2019 року № 104
Про дотримання Закону України
„Про звернення громадян” за      
11 місяців 2019 року

 Заслухавши інформацію секретаря селищної ради Кучми І.В. про  дотримання Закону України „Про звернення громадян”  за  11 місяців 2019 року виконавчий комітет відмічає, що вживаються заходи по вдосконаленню цієї роботи.

Так, розроблені і затверджені графіки прийому громадян, як в робочий так і позаурочний час, а також графіки прийому за місцем проживання.

За 11 місяців 2019 року в селищну раду надійшло 337 звернень. З них, на особистому прийомі до селищного голови, заступника селищного голови, секретаря селищної ради та спеціалістів селищної ради за 11 місяців  2019 року  звернулось 65 громадян з різних питань.

Найбільше звернень надійшло від робітників – 124 звернень, пенсіонерів – 94  звернення, безробітних громадян – 69 звернень.

Найбільш поширеними серед звернень це питання земельних відносин, утримання та ремонт житла, надання комунальних послуг, соціальний захист та питання екології.

З 337-ми звернень громадян: надано 65 роз¢яснень та задоволено – 272.

Випадків відмови в прийнятті та розгляді звернень за 11 місяців 2019 року не було.

Всі звернення розглядаються, приймаються відповідні рішення на сесіях, виконкомах селищної ради, а також відповідальними особами. Звернення, які потребують розгляду питання на місці, комісійно вирішуються на місці з участю заявника.

Виходячи з вищесказаного, виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію секретаря селищної ради Кучми І.В. про дотримання Закону України „Про звернення громадян”  за 11 місяців 2019 року прийняти до відома.
  2. На черговому засіданні виконавчого комітету селищної ради розглянути питання дотримання Закону України «Про звернення громадян» за 2019 рік.
  3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Заступник селищного голови                                          О.Є.Гавран

Інформація

 про  роботу виконкому  селищної ради зі зверненнями

громадян  за  11 місяців  2019 року

На виконання Закону України „Про звернення громадян” в селищній раді прийом громадян здійснюється згідно розроблених та затверджених графіків прийому громадян, як в робочий час, так і позаробочий час.

Всі звернення, які надходять в селищну раду реєструються в журналі реєстрації заяв та звернень громадян та в журналах особистого прийому селищного голови, секретаря ради, заступника селищного голови та спеціалістів селищної ради.

За 11 місяців 2019 року в селищну раду надійшло 337 звернень, в тому числі чотири колективних звернення. З них, на особистому прийомі до заступника селищного голови, секретаря селищної ради та спеціалістів селищної ради за  11 місяців  2019 року  звернулось 65 громадян з різних питань.

Заяви надійшли від робітників – 124 звернень, безробітних громадян – 69 звернень, від пенсіонерів – 94 звернення, працівників бюджетної сфери – 2,   приватних підприємців – 28, два звернення від учасників бойових дій, одне від військовослужбовця та від інших категорій громадян – 14.

До селищної ради надійшло звернень  від громадян з земельних питань – 228 звернень,  з питань соціального захисту – 5, з питань екології – 10, з питань комунального господарства – 1, з питань житлової політики – 17, з питань правопорядку – 1, з питань підприємництва – 8,  з інших питань – 67 звернень.

Найгострішими залишаються земельні питання, питання соціального захисту населення, житлової політики, екології  та інші.

За 11 місяців 2019 року в колективних зверненнях мешканці смт. Борова   зверталися з таких питань:

– мешканці вулиць Московської, Харківської та провулку Московського звернулися з проханням залишити земельну ділянку між домоволодіннями                № 12 та № 14 по вул. Московській у комунальній власності селищної ради для проїзду сільськогосподарської техніки з метою обробки приватних городів мешканців вулиць Московської, Харківської та провулку Московського;

– фізичні особи – підприємці, що здійснюють торгівлю по вул.. Харківській та по вул.. Миру в смт. Борова звернулися з проханням вирішити питання щодо розміщення торгівельних лотків на цих вулицях

– мешканці багатоповерхових будинків на 14 кварталі в смт. Борова в своєму зверненні виклали зауваження та пропозиції до проекту тарифів на водопостачання та водовідведення на 2019 рік.

– мешканці смт. Борова звернулися з питання введення скоригованого тарифу на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що надає Борівське комунальне водопровідно – каналізаційне підприємство.

З 337 – ми звернень громадян: надано 65 роз¢яснень та задоволено – 272.

Випадків відмови в прийнятті та розгляді звернень за 11 місяців 2019 року не було.

Всі звернення розглядаються, приймаються відповідні рішення на сесіях, виконкомах селищної ради, а також відповідальними особами.

Всі звернення розглядаються відповідно до Закону України „Про звернення громадян”.

Секретар селищної ради                                       І.В.Кучма