Про визначення тимчасового місця для ринкової торгівлі в смт. Борова

 

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 22 травня 2019 року  № 57

Про внесення доповнення до

рішення виконавчого комітету

селищної ради від 08.04.2014р.

№ 31 “Про визначення тимчасового

місця  для ринкової торгівлі

в смт. Борова”

      В зв¢язку з багаточисельними скаргами громадян смт. Борова та власників стаціонарних магазинів, які знаходяться по вул. Харківській і вул. Миру в смт. Борова та  з метою приведення в належний санітарний стан центру селища, враховуючи лист Борівської райдержадміністрації від 21.05.2019р. №02-40/985, керуючись  ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про благоустрій населених пунктів”, Правилами благоустрою території селищної ради, виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

  1. Внести до рішення виконавчого комітету селищної ради від 08.04.2014р.

№ 31 “Про визначення тимчасового місця  для ринкової торгівлі в  смт. Борова” доповнення виклавши його в новій редакції:

“1. Заборонити стихійну торгівлю  по вул. Харківській та вул. Миру в   смт. Борова.

  1. Визначити тимчасове торгівельне місце /торгівельний майданчик/ для здійснення ринкової торгівлі продуктами харчування та сільськогосподарськими продуктами на земельній ділянці загального користування, розташованій в смт. Борова по вул. Миру, за будівлею               № 14,   /бувший  універмаг/ до відкриття комунального ринку в смт. Борова.
  2. Визначити тимчасове торгівельне місце /торгівельний майданчик/ для здійснення ринкової торгівлі промисловими, господарчими товарами, одягом, взуттям, птицею, саджанцями, комбікормами на земельній ділянці загального користування, розташованій в смт. Борова по вул. Привокзальній (біля багатоповерхового житлового будинку № 2) до відкриття комунального ринку в смт. Борова.
  3. Встановити місце для торгівлі до двох метрів на одного торгуючого на земельній ділянці загального користування, розташованій в смт. Борова по вул. Миру, за будівлею № 14, / бувший  універмаг/.
  4. Графік роботи торгівельних майданчиків по вул. Миру та по вул. Привокзальній в смт. Борова:

– щодня з 7-00 год. до 13-00 год.

– вихідний день – неділя.

  1. Заборонити по вул. Харківській та вул. Миру в смт. Борова вуличну торгівлю поруч зі стаціонарними магазинами.
  2. Зобов¢язати адміністрацію Борівського КП „Житлово-комунальне господарство” організовувати прибирання визначеної території щодня, крім неділі.”
  3. Дане рішення вступає в дію з 01 червня 2019 року.
  4. Виконавчому комітету селищної ради опублікувати дане рішення в районній газеті “Трудова слава” та на веб – сайті селищної ради.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищної ради Гаврана О.Є.”

Заступник селищного голови     оригінал підписано           О.Є.Гавран