Рішення виконкому від 20.05.2020р. № 39 Про введення в дію рішення конкурсної комісії по проведенню конкурсу з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення побутових відходів на території смт. Борова

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 20 травня 2020 року № 39

Про введення в дію рішення конкурсної

комісії по проведенню конкурсу з визначення

виконавця послуг із збирання та вивезення

побутових відходів на території смт. Борова

Керуючись пп.6 п. а) ст.. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Закону України “Про житлово -комунальні послуги”, Закону України “Про відходи”,  Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011р. № 1173 “Питання надання послуг з вивезення побутових відходів” та за результатами проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території смт. Борова, виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В :

1. Ввести в дію рішення конкурсної комісії по проведенню конкурсу з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення побутових відходів на території смт. Борова відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії   від 18.05.2020р. (протокол додається).

2. Визначити Борівське комунальне підприємство “Житлово – комунальне господарство” виконавцем послуг із збирання та вивезення  побутових відходів на території смт. Борова строком на один рік.

3. Борівському комунальному підприємству “Житлово – комунальне господарство” укласти договори на вивезення побутових відходів з власниками або балансоутримувачами житлових будинків, земельних ділянок згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. № 1070 “Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів”.

4. Рекомендувати Борівському комунальному підприємству “Житлово – комунальне господарство” постійно проводити роботу з підвищення рівня оплати споживачами за отримані послуги із збирання та вивезення  побутових відходів на території селища Борова.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Гаврана О.Є.

Селищний голова    оригінал підписано      О.В.Тертишний