Рішення виконкому від 18.06.2020р. № 47 Про відновлення роботи після карантину закладів дошкільної освіти, які розташовані на території Борівської селищної ради

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

    від 18 червня 2020 року № 47

Про відновлення роботи після карантину

закладів дошкільної освіти, які розташовані

на території Борівської селищної ради

Керуючись статтями 32,52,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020р. № 392 «Про встановлення каратину, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричинений коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», та у зв’язку з тим, що заклади дошкільної освіти до 22 червня 2020 року не повністю забезпечені необхідними матеріалами для роботи в умовах карантину, враховуючи листи керівників закладів дошкільної освіти та з метою оптимальної підготовки закладів до відновлення роботи, виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Відновити з 01 липня 2020 року роботу Борівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 та Борівського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 3 «Золота рибка».

2. Керівникам закладів дошкільної освіти забезпечити належні умови роботи на період карантину з урахуванням вимог санітарного законодавства.

3. Рішення виконавчого комітету селищної ради від 09 червня 2020 року за № 45 «Про відновлення роботи після карантину закладів дошкільної освіти, які розташовані на території Борівської селищної ради» вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

         Селищний голова       оригінал підписано          О.В.Тертишний