Рішення виконкому від 09.06.2020р. № 42 Про заходи з підготовки об’єктів житлово-комунальної та соціальної сфери Борівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 09 червня 2020 року № 42

Про заходи з підготовки

об’єктів житлово-комунальної та

соціальної сфери Борівської селищної

ради до роботи в осінньо-зимовий період

2020/2021 років

Відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 30,  частини першої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення своєчасної підготовки об’єктів житлово – комунальної та соціальної сфери до роботи в опалювальному сезоні 2020/2021 року,  виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Заступнику селищного голови Гаврану О.Є, керівнику Борівського КП «Житлово-комунальне господарство» Чуйку Ю.В.:

1.1. Проаналізувати підсумки та недоліки минулого опалювального сезону та вжити заходів щодо їх усунення. Термін – до 01.07.2020.

1.2. Створити штаб з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр. та його сталого проходження, затвердити його склад (додається).

1.3. Запровадити систему контролю за станом підготовки до осінньо-зимового періоду, звернувши особливу увагу на:

– забезпечення своєчасного та у повному обсязі проведення установами та організаціями, що фінансуються з селищного бюджету, розрахунків за спожиті енергоносії та комунальні послуги і внесення у разі потреби відповідних змін до кошторисів бюджетних видатків. Термін – постійно;

– дотримання підприємствами, організаціями та установами графіків ремонту котелень, тепломереж, систем опалення об’єктів соціальної сфери;

– своєчасне укладання договорів на постачання природного газу, твердого палива, електричної, теплової енергії;

– вжиття заходів для погашення у повному обсязі всіма категоріями споживачів заборгованості з оплати використаних обсягів природного газу, електричної і теплової енергії, води та наданих послуг з водовідведення, а також забезпечення щомісячної оплати поточного споживання енергоносіїв та за користування житлово-комунальними послугами згідно з договорами з  урахуванням обсягів відшкодування різниці в тарифах на послуги централізованого тепло-, водопостачання та водовідведення;

– стимулювання і популяризацію серед населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, можливостей залучення кредитних ресурсів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2011 № 1056 “Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження” з відшкодуванням частини вартості енергозберігаючих матеріалів з державного та місцевих бюджетів.

1.4. Доручити Борівському КП «Житлово-комунальне господарство»  створити комісію з перевірки готовності до опалювального сезону згідно з вимогами наказу Мінпаливенерго та Мінжитлокомунгоспу від 10.12.2008 № 620/378 “Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду”. Термін – до 15.06.2020.

1.5. Забезпечити контроль за виконанням заходів по боротьбі зі сніговими заметами, ожеледицею та іншими наслідками стихійних явищ.

1.6. Передбачити залучення спеціалізованої техніки підприємств на боротьбу зі сніговими заметами, закріпити за вулицями, які не обслуговують комунальні підприємства.

1.7. Забезпечити контроль щодо наявності необхідної кількості протиожеледних матеріалів.

2. Рекомендувати керівнику Борівського комунального підприємства теплових мереж Омельченку А.Д.;

2.1. Розробити заходи щодо підвищення енергоефективності підприємств теплоенергетики для скорочення обсягів споживання природного газу, з урахуванням переходу на альтернативні види палива.

2.2. Сприяти підготовці житлового фонду та об’єктів соціальної сфери до роботи в зимових умовах.

    3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Гаврана О.Є, керівника Борівського КП «Житлово – комунального господарства» Чуйка Ю.В.

              Селищний голова  оригінал підписано                О.В.Тертишний

ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішенням виконавчого комітету селищної ради від 09.06.2020р.                 № 42

СКЛАД ШТАБУ

з підготовки об’єктів житлово-комунальної та

соціальної сфери Борівської селищної

ради до роботи в осінньо-зимовий період

2020/2021 років

Голова штабу:

Тертишний О.В. – селищний голова

Заступник голови штабу

 Гавран О.Є. – заступник селищного голови

Члени штабу:

 Чуйко Ю.В. – начальник Борівського КП «Житлово-комунального господарства»;

Скиба А.В. – начальник Борівського комунального водопровідно – каналізаційного підприємства;

Придатько Н.Г. – завідувач Борівським  ДНЗ № 3;

Сидоренко О.М. – завідувач Борівським  ДНЗ №1;

Нікітенко Г.В. – завідувач Шийківським сільським клубом;

Тютя В.І – директор Борівського МБК;

 Білоцерковець М.М. – завідувач Новоплатонівським сільським клубом.