РІШЕННЯ XIV СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 20.10.16 № 7

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ХІV сесії VІІ скликання

від 20 жовтня 2016 року № 7

 Про затвердження скоригованого тарифу

на послуги водопостачання та водовідве-

дення для населення, що надає Борівське

комунальне водопровідно –

каналізаційне підприємство

 

Відповідно до частини 10 ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» зі змінами та доповненнями, постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ від 30.07.2016р. № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”, розглянувши лист та інформацію начальника Борівського комунального водопровідно – каналізаційного підприємства Скиби А.В., з метою приведення скоригованого тарифу до розміру економічного обґрунтованих витрат на послуги з водопостачання, водовідведення, та у зв`язку із збільшенням ціни на паливно-енергетичні ресурси, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити скоригований тариф на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що надає Борівське комунальне водопровідно – каналізаційне підприємство:

– для населення – водопостачання – 15,56 грн.

водовідведення – 28,94 грн.

  1. Тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для бюджетних організацій та інших споживачів залишити без змін, тобто:

– для бюджетних організацій – водопостачання – 52,50 грн.

водовідведення – 94,00 грн.

– для інших споживачів – водопостачання – 93,42 грн.

водовідведення – 114,00 грн.

  1. Дане рішення набуває чинності з 5 листопада 2016 року.
  2. Попередні тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для населення вважати такими, що втратили чинність, з моменту набрання чинності цим рішенням.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, підприємництва та інвестицій /Ханейчук Ю.М./.

Селищний голова   оригінал підписано         О.В.Тертишний