рішення ХХІV сесії селищної ради від 21.04.2017р. № 48

 

УКРАЇНА

Харківська область

                                        Борівський район                                         

Борівська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

   ХХІV сесії VIІ скликання

   від 21 квітня 2017 року № 48

 

Про внесення змін та доповнень

до Програми „Ремонт покрівель

багатоповерхових житлових

будинків в смт. Борова на

2016-2020 роки”

Відповідно до п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та в зв¢язку з виробничою необхідністю, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

Внести до Програми „Ремонт покрівель багатоповерхових житлових будинків в смт. Борова на 2016-2020 роки”, затвердженої рішенням ХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 20.10.2016р. № 9, наступні зміни та доповнення:

в розділі „Фінансове забезпечення Програми”

„Порядок формування коштів на проведення капітальних ремонтів дахів будинків проходить поетапно:”

частину другу змінити виклавши в новій редакції:

„- Розмір дольової участі власників квартир у ремонті дахів цих будинків становить 20% кошторисної вартості ремонту;”

доповнити частинами п¢ятою та шостою наступного змісту

„- якщо капітальний ремонт виконується за рахунок коштів бюджету селищної ради, власники квартир, дах будинків яких відремонтовано, після підписання комісією акта приймання – передачі основних засобів відшкодовують 20% вартості капітального ремонту (без вартості ПКД, експертизи, авторського та технічного нагляду). Кошти, мешканці цих будинків, перераховують на рахунок Борівської селищної ради, з якого було проведено видатки на капітальний ремонт, шляхом безготівкового розрахунку через банківську установу або касу Борівської селищної ради. Підставою для оплати є розрахунок вартості капітального ремонту, який надає Борівська селищна рада.

Після завершення процедури відшкодування, Борівська селищна рада передає вартість капітального ремонту Борівському КП „ЖКГ”, після відповідного рішення сесії селищної ради.

– після підписання з підрядником договору на виконання капітального ремонту оплата за виконані роботи проводиться у співвідношенні 20% (кошти власників квартир) до 80% (кошти селищної ради).”

Селищний голова     оригінал підписано     О.В.Тертишний