Результати поіменного голосування LVІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 21.05.2019р.

У Борівській селищній раді (вул. Миру,19, смт. Борова) 21.05.2019 року о09-00 год.  відбулося засідання LVІІ сесії селищної ради VII скликання. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 16 депутатів. Головуючий: Тертишний О.В. – селищний голова. Депутати селищної ради наступним чином проголосували по питаннях порядку денного сесії  (результати поіменного голосування):

питання № 1  „Про затвердження порядку  денного позачергової LVІІ сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 2  „ Про виділення субвенції з селищного бюджету районному бюджету на  фінансування в 2019році витрат на оздоровчу компанію в пришкільних таборах відпочинку закладів загальної середньої освіти, розташованих на території селищної ради” – результати поіменного голосування за виділення коштів з даного питання в розмірі 143220,00 грн.

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Утримався
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович Утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна Утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Утримався
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Утримався
16 Радченко Алла Іванівна Утрималась
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Утримався
22 Дуднік Олександр Степанович Утримався
23 Тютя Валентина Іванівна Утримався
24 Скиба Анатолій Володимирович Утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 2  „ Про виділення субвенції з селищного бюджету районному бюджету на  фінансування в 2019році витрат на оздоровчу компанію в пришкільних таборах відпочинку закладів загальної середньої освіти, розташованих на території селищної ради” – результати поіменного голосування за виділення коштів з даного питання в розмірі 70 000,00 грн.

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна Утрималась
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Утрималась
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 3  „ Про розгляд листа Борівського комунального водопровідно -каналізаційного підприємства щодо надання фінансової допомоги”

Номер виборчого утримавсяокругу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 4  „ Про внесення змін в рішення №2 LІ сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2018 року «Про бюджет селищної ради на 2019 рік » з урахуванням змін внесених рішенням LIІ, LV, LVІ сесії селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 5  „ „ Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Борівської селищної ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2019 -2020 роки”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 6  „ Про внесення доповнення до рішення ІV сесії селищної ради VІІ скликання від 24.12.2015 р. № 7 „Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей пільгового контингенту Борівської селищної ради на 2016-2020 роки” з урахуванням змін внесених рішенням ХХVІ, ХХХVІІІ сесії селищної ради VІІ скликання”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Утримався
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович Утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна Утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович утримався
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Утримався
16 Радченко Алла Іванівна Утрималась
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Утримався
22 Дуднік Олександр Степанович Утримався
23 Тютя Валентина Іванівна Утримався
24 Скиба Анатолій Володимирович Утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Утримався
26 Ханейчук Юрій Миколайович за