Результати поіменного голосування LVІ сесії селищної ради VІІ скликання від 07.05.2019р.

У Борівській селищній раді (вул. Миру,19, смт. Борова) 07.05.2019 року о 10-00 год.  відбулося засідання LVІ сесії селищної ради VII скликання. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 15 депутатів. Головуючий: Тертишний О.В. – селищний голова. Депутати селищної ради наступним чином проголосували по питаннях порядку денного сесії  (результати поіменного голосування):

питання № 1  „Про затвердження порядку  денного  LVІ сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович Не голосував

питання № 2  „ Про розгляд рішення ХLV сесії районної ради VII скликання від 14.02.2019р. „Про звернення до Борівської селищної  та сільських рад щодо виділення  субвенції з їх селищного та сільських бюджетів районному бюджету для Борівської центральної районної лікарні на придбання в 2019 році флюорографічної плівки та хімічних реактивів для лабораторного обстеження”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Проти
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутня
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович Не голосував

питання № 3  „ Про розгляд листа Борівського дошкільного начального закладу (ясла – садок) № 3 “Золота рибка” щодо виділення коштів для проведення ремонтних робіт в павільйонах, які розміщені на території дитячого закладу”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович Не голосував

За питання № 3 проголосувало „за” – 13 деп., головуючий на сесії Тертишний О.В., селищний голова, який має право голосу, віддав свій голос за вирішення даного питання позитивно. Рішення прийнято.

 

питання № 4  „ Про внесення змін в рішення №2 LІ сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2018 року «Про бюджет селищної ради на 2019 рік » з урахуванням змін внесених рішенням LIІ, LV сесії селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 5  „ Про внесення доповнення до Програми «Ремонт покрівель багатоповерхових житлових будинків  в  смт. Борова на 2016-2020 роки» з урахуванням змін та доповнень внесених рішенням ХІХ, ХХІV сесії селищної ради VII скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Проти
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутній
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Утрималась
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 6  „ Про розробку проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт даху будинку № 7 по пров. Миру в смт. Борова Борівського району Харківської області”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Проти
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Утрималась
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 7  „ Про затвердження Порядку організації відбування порушником адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутній
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 8  „ Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Борівській селищній раді на 2019-2020 роки”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 9  „ Про затвердження проекту скоригованого тарифу на послуги водопостачання та водовідведення для населення, що надає Борівське комунальне водопровідно – каналізаційне підприємство”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 10 „ Про встановлення ставки транспортного податку на території Борівської селищної ради на 2020 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №11  „ Про збір за місця для паркування транспортних засобів на території Борівської селищної ради на 2020 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

питання № 12  „ Про туристичний збір на території Борівської селищної ради  на 2020 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 13  „ Про встановлення ставок єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Борівської селищної ради на 2020рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 14  „ Про  встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

питання № 15  „ Про встановлення ставок та пільг  із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 16  „ Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками в межах селища Борова та села Бойні на 2020 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 17  „ Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками в межах сіл Новоплатонівка та Шийківка на 2020 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 18  „ Про погодження калькуляції вартості послуг по видачі технічних умов на підключення до мереж централізованого водопостачання та водовідведення, вартості витрат на полив присадибних ділянок”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 19 „ Про замовлення селищною радою експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Миру № 20-в, в смт. Борова, для подальшого її викупу гр. Шевцовою С.Г.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

За питання № 19 проголосувало „за” – 13 деп., головуючий на сесії Тертишний О.В., селищний голова, який має право голосу, віддав свій голос за вирішення даного питання позитивно. Рішення прийнято.

 

питання № 20  „ Про замовлення селищною радою експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Миру № 49-а/2, в смт. Борова, для подальшого її викупу ФОП Марущенком В.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна З
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 21  „ Про замовлення селищною радою експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Миру № 49-з, в смт. Борова, для подальшого її викупу ФОП Калюгою Т.Ф.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович Не голосував
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

За  питання № 21 проголосувало „за” – 13 деп., головуючий на сесії Тертишний О.В., селищний голова, який має право голосу, віддав свій голос за вирішення даного питання позитивно. Рішення прийнято.

 

питання № 22  „ Про продовження терміну дії  договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади смт. Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 23  „ Про поновлення договору користування місцем розташування тимчасової споруди  в смт. Борова, по вул. Миру, ФОП Карапуті Я.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 24  „ Про поновлення договору користування місцем розташування тимчасової споруди  в смт. Борова, по вул. Московській ФОП  Хатнянській В.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 25  „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Привокзальній, гр. Ляшову Г.Ф.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 26  „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Привокзальній, гр. Ярмоленку В.Л.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 27  „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у приватну власність в смт. Борова по вул. Східній гр. Жировій Н.Ю.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 28  „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у приватну власність в смт. Борова по вул. Набережній,7, гр.  Полтавцю О.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 29  „ Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Першотравневій, буд.148, гр. Алімову С.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 30  „ Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Центральній, буд.2, гр. Грабарю Д.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 31  „ Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по пров. Центральному, буд.8, гр. Семидоцькому О.І. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 32  „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Набережній,гр. Шипачовій А.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 33  „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка  по вул. Центральній,гр. Хватову О.Є.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 34  „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній,гр. Токарю І.Д.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 35  „ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну частку (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Вінніку І.І. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 36  „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Східній, гр. Сукалу Г.Л.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 37  „ Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо вiдведення земельної  дiлянки в постiйне користування для обслуговування нежитлової будiвлi  в смт Борова по вул. Миру, 21, КПСМНЗ „Борівська дитяча музична школа Борівської районної ради Харкiвської областi”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 38  „ Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо вiдведення земельної  дiлянки в постiйне користування для обслуговування нежитлової будiвлi  в смт Борова по вул. Затишній, 14, Харківській обласній організації українського товариства мисливців і рибалок”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 39  „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Шийківка по вул. Весняній, гр. Волкову Р.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Утрималась
2 Мартиненко Володимир Іванович утримався
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Не голосувала
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович Утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна утрималась
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович утримався
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович утримався
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Утримався
23 Тютя Валентина Іванівна Утрималась
24 Скиба Анатолій Володимирович Утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання № 40  „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Шийківка по вул. Весняній, гр. Волкову М.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Утрималась
2 Мартиненко Володимир Іванович утримався
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович Утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна утрималась
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович утримався
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович утримався
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Утримався
23 Тютя Валентина Іванівна Утрималась
24 Скиба Анатолій Володимирович Утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

 

питання № 41  „ Про розгляд листа Борівського відділу поліції Ізюмського ВП ГУНП в Харківській області щодо вирішення питання упровадження системи відео спостереження на території смт. Борова”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Не голосував
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за