Результати поіменного голосування LХVІ сесії селищної ради VІІ скликання від 29.01.2020р.

У Борівській селищній раді (вул. Миру,19, смт. Борова) 29.01.2020 року о10-00 год.  відбулося засідання LХVІ сесії селищної ради VII скликання. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 21 депутат. Головуючий: Тертишний О.В. – селищний голова. Депутати селищної ради наступним чином проголосували по питаннях порядку денного сесії  (результати поіменного голосування):

питання № 1  „Про затвердження порядку  денного  LХVІ сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 2  „ Про план роботи селищної ради на 2020 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 3  „ Про розгляд рішення LІІІ сесії районної ради VII скликання від 20.12.2019р. „Про звернення до Борівської селищної  та сільських рад щодо виділення  субвенції з Борівського селищного та сільських бюджетів районному бюджету для комунального некомерційного підприємства “Борівська центральна района лікарня Борівської районної ради Харківської області” на придбання в 2020 році флюорографічної плівки та хімічних реактивів для лабораторного обстеження”.

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 4 „ Про розгляд листа Районної ветеранської громадської організації “Чорнобильці Борівщини». ”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

питання № 5  „ Про затвердження Програми відшкодування різниці між розміром тарифу на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що надає Борівське комунальне водопровідно – каналізаційне підприємство, які затверджені рішенням Борівської селищної ради та розміром економічно обґрунтованих витрат Борівського комунального водопровідно – каналізаційного підприємства на 2020 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 6  „ Про внесення доповнення до Програми економічного і соціального розвитку  населених пунктів Борівської селищної ради на 2020 рік, затвердженої рішенням LXIV сесії селищної ради VII скликання від 18.12.2020р. № 11″

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

питання № 7  „ Про внесення змін до рішення LХIV сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2019р. № 10    « Про бюджет селищної ради на 2020 рік»

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна проти
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 8  „ Про затвердження проекту тарифу на послуги «З поводження з побутовими відходами», що надає Борівське комунальне підприємство «Житлово – комунальне господарство»

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович утримався
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 9  „ Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками житлового фонду в смт. Борова”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 10  „ Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення будинкового  комітету «14 квартал, будинок №10, (СХТ)».

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 11  „ Про розгляд депутатського запиту депутата селищної ради  Степаненко М.В.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання  № 12  „ Про розгляд звернення ФОП Калюги О.С.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович не голосував
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

питання № 13  „Про укладання трьохсторонньої угоди про заміну сторони Орендаря з гр.Войтенка І.В. на гр. Стеценка І.С. у Договорі оренди землі від 20.01.2009р., яка знаходиться по вул.Московській, 70-А, в смт. Борова   Борівського району Харківської області для обслуговування нежитлової будівлі (магазину)”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 14  „ Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Миру, № 2а/3, в смт. Борова, гр. Дзюбі І.А.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Утримався
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 15  „ Про замовлення селищною радою експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Миру,№ 44, в смт. Борова для подальшого її викупу гр. Ребрій Х.Ю.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 16  „ Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Борівської селищної ради народних депутатів від 04.03.1996 р. № 30 „Про передачу  земельних ділянок у приватну власність і користування».

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

питання № 17  „ Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Єгора Шутька,42, гр. Бондарю С.М.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 18  „ Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Новоплатонівка по вул. Лісовій,5, гр. Забиренку А.О.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 19  „ Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Північній,18, гр. Небувайлу О.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 20  „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність в смт. Борова на 14 кварталі, гр. Кучмі В.І.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна Не голосувала
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 21  „ Про затвердження проекту землеустрою та надання в постійне користування земельної ділянки  для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування в смт. Борова по вул. Миру,21, Комунальному початковому спеціалізованому мистецькому закладу «Борівська дитяча музична школа Борівсьокї районної ради Харківської області».

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 22  „ Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул.Підлиманській, № 25-д, в смт. Борова, гр. Синицькому С.Г.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 23  „ Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Східній, гр. Крюковій О.І.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

питання № 24  „ Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Горького, гр. Прилєпській Н.І.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Утримався
3 Нерсісян Саак Норайрович утримався
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна утримався
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович утримався
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна утримався
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна утримався
15 Полтавець Олександр Володимирович утримався
16 Радченко Алла Іванівна утримався
17 Токар Олександр Миколайович утримався
18 Максімов Олег Вікторович утримався
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович утримався
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович утримався
23 Тютя Валентина Іванівна утримався
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна утримався
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

питання № 25  „ Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Гагаріна, гр. Болгарській Р.В.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 26  „ Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Беденко Є.М.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 27  „ Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова в межах смт. Борова, на території селищної ради,  гр. Сотнику М.І.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 28  „ Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Новоплатонівка на території селищної ради,  гр. Скибі А.В.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович Не голосував
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 29  „ Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Новоплатонівка на території селищної ради,  гр. Скибі В.А.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович Не голосував
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 30  „ Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Новоплатонівка на території селищної ради,  гр. Курилу О.О.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 31  „ Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд по вул. Підлиманській, в с.Бойні,  гр. Пономарьову О.О.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 32  „ Про скасування рішення Борівської селищної ради ХLV сесії VII скликання від 03.02.2014р. за              № 8 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Борівської селищної ради»

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович Не голосував
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 33  „ Про розгляд клопотання Борівського комунального підприємства «Житлово – комунальне господарство»

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 34  „ Про погодження актів списання багатоквартирних  будинків, в яких створено ОСББ»

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання № 35  „ Про внесення змін в рішення LVІ сесії

селищної ради  VІІ скликання від 07.05.2019р. № 15 “Про встановлення

ставок та пільг  із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався