Результати поіменного голосування ХLV сесії селищної ради VII скликання від 12.10.2018року

12.10.2018 року о 10-00 год. в малому залі  селищної ради  (смт. Борова, вул.. Миру,19) відбулося засідання ХLV сесії селищної ради VII скликання. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 18 депутатів. Головуючий: Тертишний О.В. – селищний голова. Депутати розглянули питання з урахуванням змін внесеними селищним головою. Результати поіменного голосування:

питання № 1  „Про затвердження порядку  денного ХLV сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 2  „ Про розгляд листа Борівського комунального водопровідно – каналізаційного підприємства щодо виділення коштів на погашення податкового боргу”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №3 „ Про розгляд листа Борівського водопровідно –  каналізаційного підприємства щодо виділення коштів на  придбання тракторного відвалу”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 4 „ Про розгляд листа Управління Служби безпеки України в Харківській області”  знято з порядку денного, результати поіменного голосування за зняття даного питання з порядку денного

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №5 „ Про внесення змін в рішення №5 ХХХІV сесії VII скликання від 21.12.2017р. «Про бюджет селищної ради на 2018 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХXXV,XXXVI, XXXVIІ, XXXVIІІ,ХXXІX, ХL, ХLІ, ХLІІ, ХLІІІ, ХLІV сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 6 „ Про внесення змін в рішення ІV сесії селищної ради VІІ скликання від 24.12.2015 р. № 6 “Про Програму розвитку та реформування житлово-комунального господарства селищної ради на 2016 – 2020 р.р”, з урахуванням змін внесених рішеннями VІІ,ХІІІ,ХХХІV,ХХХV, ХХХVІІІ, ХХХІХ, ХLІV сесій селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №7 „ Про внесення доповнення в Програму задоволення культурно – масових потреб мешканців Борівської селищної ради на 2016-2020 роки, з урахуванням доповнень внесених рішенням VІІ,ХХV, ХХХІІ, ХХХІІІ, ХХХV, ХХХVІ, ХХХVІІІ, ХLІІІ, ХLІV сесій селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 8 „ Про розгляд проекту, учасника обласного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад „Разом в майбутнє” у 2019 році”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №9 „ Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт даху будинку №1А по вул. Привокзальній   в смт. Борова Борівського району Харківської області (коригування)»

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 10 „ Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт даху будинку №10 по вул. Партизанській   в смт. Борова Борівського району Харківської області (коригування)»

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 11 „ Про погодження калькуляції вартості послуг по видачі технічних умов на підключення до мереж централізованого водопостачання та водовідведення, вартості робіт тракторів і опломбування водолічильника”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 12 „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність в смт. Борова по вул. Центральній № 12, гр. Каранді О.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 13 „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Привокзальній, гр. Каранді Н.Ф.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 14 „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради, гр. Вороні В.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 15 „ Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по пров. Майстрів, буд.18, гр.  Давиденко Л.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 16 „ Про припинення права користування земельними ділянками в смт. Борова громадянам селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 17 „Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова по вул. Першотравневій, гр.  Кушин Г.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 18 „ Про  укладання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки від 27.06.2013р. наданої для сінокосіння в смт. Борова, гр. Гонтарю В.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 19 „Про укладання  договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по вул. Миру,49-е, з ФОП Калюгою О.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна утримався
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович утримався
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович Не голосував
11 Кучма Ірина Володимирівна утримався
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна утримався
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна утримався
17 Токар Олександр Миколайович утримався
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович утримався
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович утримався
23 Тютя Валентина Іванівна утримався
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 20 „ Про  укладання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки від 29.09.03р. для обслуговування торгівельного кіоску в смт. Борова по вул. Миру,20-а”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 21 „ Про  укладання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки від 29.09.03р. для обслуговування торгівельного кіоску в смт. Борова по вул. Миру,49-г”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 22 „Про надання згоди на поділ земельної ділянки”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович за
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 23 „Про встановлення зменшеного розміру орендної плати за користування земельною ділянкою, наданої для обслуговування 35/100 частини нежитлової будівлі та господарських будівель і споруд по вул. Миру,40, в  смт.Борова, гр. Ракіті А.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна утримався
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович утримався
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна утримався
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович утримався
14 Шутько Тетяна Олександрівна утримався
15 Полтавець Олександр Володимирович утримався
16 Радченко Алла Іванівна утримався
17 Токар Олександр Миколайович утримався
18 Максімов Олег Вікторович утримався
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович утримався
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович утримався
23 Тютя Валентина Іванівна утримався
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання № 24 „Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Раєвській Л.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна утримався
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович утримався
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна утримався
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович утримався
14 Шутько Тетяна Олександрівна утримався
15 Полтавець Олександр Володимирович утримався
16 Радченко Алла Іванівна утримався
17 Токар Олександр Миколайович утримався
18 Максімов Олег Вікторович утримався
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович  утримався
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович утримався
23 Тютя Валентина Іванівна утримався
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання № 25 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради,гр. Лиманській Т.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 26 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі, в смт. Борова по вул. Підлиманській, 7-а, гр. Шевченку В.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 27 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Колесніковій Н.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович утримався
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 28 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Жирову Г.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 29 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Набережній, гр. Шипачовій А.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 30 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Миру, гр. Синицькій С.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна утримався
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович утримався
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна утримався
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович утримався
14 Шутько Тетяна Олександрівна утримався
15 Полтавець Олександр Володимирович утримався
16 Радченко Алла Іванівна утримався
17 Токар Олександр Миколайович утримався
18 Максімов Олег Вікторович утримався
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович утримався
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович утримався
23 Тютя Валентина Іванівна утримався
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання № 31 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Токарю І.Д.  ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна утримався
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 32 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Підлиманській, гр. Дермана О.М.  ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна утримався
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

питання № 33 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради,гр. Волковій Л.Ю.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 34 „ Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів в смт.Борова по вул. Покровській, гр. Яровому О.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 35 „ Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова по вул. Центральній, гр.  Солонічевій Н.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №36 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Гагаріна, гр. Дем”яновій Н.П. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 37 „ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по пров. Сонячному, гр. Рудиці Л.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №38 „Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва в смт. Борова по вул. Центральній гр. Ткаченку Ю.О. “

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 39 „ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Набережній,7, гр. Полтавцю О.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович Не голосував
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №40 „ Про списання та зняття з балансу основних засобів та інших нематеріальних активів ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

 

питання № 41 „ Про розгляд листа Головного управління ДФС у Харківській області Державної фіскальної служби України”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №42 „ Про оприбуткування та передачу на баланс Борівського комунального підприємства “Житлово – комунальне господарство” та Борівського комунального водопровідно – каналізаційного підприємства будівельних матеріалів”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за