Результати поіменного голосування ХLІV сесії селищної ради VII скликання від 21.09.2018р.

21.09.2018 року о 10-00 год. в приміщенні Борівської селищної ради  (смт. Борова, вул.. Миру,19) відбулося засідання ХLІV сесії селищної ради VII скликання. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 16 депутатів. Головуючий: Тертишний О.В. – селищний голова.  Результати поіменного голосування: питання № 1  „Про затвердження порядку  денного ХLІV сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 2  „ Про розгляд рішення ХХХІХ сесії районної ради VІІ скликання  від 07.09.2018р. “Про звернення до Борівської селищної ради щодо виділення субвенції з її селищного бюджету районному бюджету на фінансування в 2018 році витрат на проведення капітального ремонту системи теплопостачання Борівської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 – філії в ООЗ “Борівська ЗОШ І-ІІІ  ступенів № 1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника”, розташованої на її підвідомчій території”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №3 „ Про внесення змін в рішення №5 ХХХІV сесії VII скликання від 21.12.2017р. «Про бюджет селищної ради на 2018 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХXXV,XXXVI, XXXVIІ, XXXVIІІ,ХXXІX, ХL, ХLІ, ХLІІ, ХLІІІ сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 4 „ Про внесення змін до Програми задоволення культурно – масових потреб мешканців Борівської селищної ради на 2016-2020 роки, з урахуванням доповнень внесених рішенням VІІ,ХХV, ХХХІІ, ХХХІІІ, ХХХV, ХХХVІ, ХХХVІІІ, ХLІІ сесій селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №5 „ Про внесення змін в рішення ІV сесії селищної ради VІІ скликання від 24.12. 2015 р. № 6 “Про Програму розвитку та реформування житлово-комунального господарства селищної ради на 2016 – 2020 р.р”, з урахуванням змін внесених рішеннями VІІ,ХІІІ,ХХХІV,ХХХV, ХХХVІІІ, ХХХІХ сесій селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 6 „ Про розгляд рішення ХХХІХ сесії районної ради VІІ скликання  від 07.09.2018р. “Про звернення до Борівської селищної ради щодо делегування повноважень районній раді по встановленню тарифів на виробництво теплової енергії, що виробляється з використанням альтернативних джерел енергії на потужностях твердопаливної котельні, розташованої за адресою:Харківська область, Борівський район, смт. Борова, вул. Поштова,3-А, ТОВ “ПРАЙД-ЕНЕРГО”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №7 „ Про коригування проектно –  кошторисної документації на проведення капітального ремонту даху будинку № 1А по вул. Привокзальній    в  смт. Борова Борівського району Харківської області”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 8 „ Про коригування проектно – кошторисної документації на проведення капітального ремонту даху будинку № 10  по вул. Партизанській    в смт. Борова Борівського району Харківської області”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №9 „ Про розгляд проекту, учасника обласного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад „Разом в майбутнє” у 2019 році”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 10 „Про внесення змін у штатний розпис Борівського дошкільного навчального закладу  (ясла – садок)                  № 1″

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 11 „ Про створення інклюзивної групи та введення у штатний розпис посади асистента вихователя у Борівському дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) № 3 “Золота рибка”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 12 „Про укладання договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Борівської селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за