результати поіменного голосування ХХVII сесії селищної ради від 02.08.2017р.

02.08.2017 року о 10-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (км.4) (смт. Борова, вул.. Миру,19) відбулося засідання ХХVІІ сесії селищної ради VII скликання. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 19 депутатів. Головуючий: Тертишний О.В. – селищний голова. Депутати розглянули питання з урахуванням доповнень внесених селищним головою та депутатськими комісіями. Результати поіменного голосування:

питання № 1 „Про затвердження порядку денного ХХVІІ сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №2 „Про внесення змін до рішення №2 ХVII сесії селищної ради VII скликання від 20.12.2016р. “Про бюджет селищної ради на 2017 рік” з урахуванням змін внесених рішеннями XX, ХХІ, ХХІІ, ХХІV, ХХV, ХХVІ сесії селищної ради VII скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 3 „Про затвердження звіту про виконання доходної частини бюджету селищної ради за І півріччя 2017 року”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 4 „Про затвердження  Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Борівської селищної ради на 2017-2020 роки”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 5 „Про виділення субвенції з Борівського селищного бюджету для Борівської районної лікарні”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 6 „Про надання дозволу селищному голові на укладання договору для передачі та прийняття коштів між місцевими бюджетами Борівської селищної ради та Борівської районної ради Борівського району Харківської області, Борівської селищної ради та сільських рад Борівського району Харківської області на здійснення видатків місцевих бюджетів на 2018 бюджетний рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 7 „Про внесення змін та доповнень до рішення ІХ сесії селищної ради VІІ скликання від 27.04.2016р. № 3 „Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб¢єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою та утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 8 „Про внесення змін до рішення ІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 27.11.2015 р. № 4 „Про затвердження персонального складу виконавчого комітету селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 9 „Про внесення змін в рішення ХІХ сесії селищної ради VІІ скликання від 26.01.2017р. № 11 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Косоговій О.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 10 „Про внесення змін в рішення ХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 20.10.2016р. № 40 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Українській   гр. Котову О.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

питання № 11 „Про внесення змін в рішення LХVIII сесії селищної ради VІ скликання від 10.11.2015р. № 11 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Новоплатонівка по вул. Центральній   гр. Рибалка В.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №12 „Про внесення змін в рішення ІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 27.11.2015р. № 19 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, гр. Варибрусу С.П.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №13 „Про внесення змін в рішення ІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 27.11.2015р. № 18 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, гр. Варибрус Я.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №14 „Про укладання договору користування місцем розташування групи розташованих поряд тимчасових споруд в смт.Борова по вул. Партизанській, з гр. Байбарою Г.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №15 „Про укладання договору користування місцем розташування групи розташованих поряд тимчасових споруд в смт.Борова по вул. Партизанській, з гр. Байбарою Г.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 16 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Дідусенку В.В. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №17 „Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої безоплатно у приватну власність, в смт. Борова по вул. Весняній,53, гр. Ворохобіній Н.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №18 „Про затвердження технічної документації та передачу земельної ділянки в спільну часткову власність в смт. Борова по вул. Шкільній, буд.40, гр. Шульзі М.В. та Кушин Г.О.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №19 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Покровській, гр. Віннік Ю.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №20 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Москальонок Л.О. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №21 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Солянику О.Ю.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 22 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Блохіну О.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №23 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Твердохлібу В.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №24 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Коваленко Л.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №25 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Шийківка гр. Паляничку В.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 26 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Весняній в с. Шийківка, на території Борівської селищної ради, гр. Устименку О.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №27 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Шийківка, на території Борівської селищної ради гр. Любій С.С.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 28 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в смт. Борова по вул. Миру, гр. Калюзі С.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Проти
3 Нерсісян Саак Норайрович утримався
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Проти
6 Степаненко Марина Вікторівна проти
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович Утримався
9 Шутько Ігор Сергійович Утримався
10 Калюга Сергій Миколайович Утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна Не голосував
12 Блащук Сергій Дмитрович утримався
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна проти
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна проти
17 Токар Олександр Миколайович Утримався
18 Максімов Олег Вікторович утримався
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович проти
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Утримався
23 Тютя Валентина Іванівна Проти
24 Скиба Анатолій Володимирович Утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Проти
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання № 29 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Весняній в с. Шийківка, на території Борівської селищної ради, гр. Токарю М.Д.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 30 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Шийківка, на території Борівської селищної ради гр. Шевцовій С.Г.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Утримався
3 Нерсісян Саак Норайрович утримався
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович Утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович Утримався
9 Шутько Ігор Сергійович Утримався
10 Калюга Сергій Миколайович Утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна Утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович Утримався
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Утрималась
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Утрималась
17 Токар Олександр Миколайович Утримався
18 Максімов Олег Вікторович Утримався
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Утримався
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Утримався
23 Тютя Валентина Іванівна Утрималась
24 Скиба Анатолій Володимирович Утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання № 31 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в смт. Борова по вул. Першотравневій, гр. Літвінову С.Е.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 32 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Першотравневій в смт. Борова, гр. Літвінову С.Е.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 33 „Про передачу земельної ділянки безоплатно у приватну власність в смт. Борова по вул. Східній, буд.24, гр. Колєснік Т.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 34 „Про розгляд рішення ХХІV сесії Борівської районної ради VII скликання від 14.06.2017р. „Про депутатський запит депутата районної ради Федченка С.В. до Борівського селищного голови Тертишного О.В.”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 35 „Про розгляд листа Борівського комунального підприємства теплових мереж”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 36 „Про розгляд подання Ізюмської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 37 „Про встановлення зменшеного розміру орендної плати”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 38 „Про продовження терміну дії договору оренди майна комунальної власності територіальної громади смт. Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні в с. Шийківка по вул. Миру,2”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 39 „Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по вул. Миру, з ФОП Южаковою Н.О. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 40 „Про розгляд листа КЗОЗ БРР „Борівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 41 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в                   с. Шийківка   по вул. Центральній, гр. Павловичу В.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 42 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Семидоцькому О.О. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 43 „Про затвердження  Програми з охорони раціонального та ефективного використання земельного фонду Борівської селищної ради на 2017-2022 роки ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Відсутній
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за