результати поіменного голосування ХХХVI сесії селищної ради VII скликання від 06.03.2018р.

06.03.2018 року о 10-00 год. в приміщенні  селищної ради  (смт. Борова, вул.. Миру,19) відбулося засідання ХХХVІ сесії селищної ради VII скликання. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 16 депутатів. Головуючий: Тертишний О.В. – селищний голова.  Результати поіменного голосування:

питання № 1  „Про затвердження порядку  денного ХХХVІ сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 2  „Про виконання Програми соціального та економічного розвитку населених пунктів селищної ради у 2017 році”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №3 „Про розробку проектно-кошторисної документації на проведення  капітального ремонту дороги по вул. Миру в смт. Борова, Борівського району Харківської області.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 4 „Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води Борівському КВКП”.

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання  № 5 „Про розробку проектно-кошторисної документації на будівництво вуличного освітлення по вулиці Набережна в смт. Борова  Борівського району Харківської області”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 6 „Про затвердження акта приймання – передачі основних засобів та передачу їх на баланс Борівського КП „ЖКГ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання  № 7 „Про розгляд рішення ХХХІІІ сесії районної ради VII скликання від 12.02.2018р. „Про звернення до Борівської селищної  та сільських рад щодо виділення  субвенції з їх селищного та сільських бюджетів районному бюджету для Борівської центральної районної лікарні на придбання в 2018 році флюорографічної плівки та хімічних реактивів для лабораторного обстеження”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання  № 8 „Про внесення змін в рішення № 5 ХХХІV сесії  селищної ради VII скликання від 21.12.2017р. «Про бюджет селищної ради на 2018 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХХХV сесії селищної ради VII скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання  № 9 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова  по вул. Північній, гр. Шутько Н.Д.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Результати поіменного голосування ХХХVІ сесії селищної ради VII скликання  06.03.2018року щодо відклику (за заявою заявника) заяви про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в смт. Борова (питання № 10)

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Питання знято з порядку денного.

 

питання  № 11 „Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Новоплатонівка по вул. Шкільній,25, гр. Шинкаренко Є.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 12 „Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Новоплатонівка по вул. Центральній,43, гр. Слотюк Л.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №13 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Новоплатонівка по вул. Шкільній, гр. Шинкаренко Є.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №14 „Про надання дозволу на розробку детального плану території”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович проти
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна утрималась
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №15 „Про внесення змін в рішення  V сесії  селищної ради VІІ скликання від 26.01.2016р. № 4 „Про Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 16 „Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Шевцову Г.Ф.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 17 „Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Федосєєву Є.Г.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович утримався
5 Небувайло Олександр Іванович утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна утримався
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна утримався
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна утримався
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович утримався
19 Шутько Роман Сергійович утримався
20 Болгарський Володимир Олексійович утримався
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович утримався
23 Тютя Валентина Іванівна утримався
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна утримався
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання № 18 „Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Шипіловій І.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович утримався
5 Небувайло Олександр Іванович утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна утримався
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна утримався
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна утримався
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович утримався
19 Шутько Роман Сергійович утримався
20 Болгарський Володимир Олексійович утримався
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович утримався
23 Тютя Валентина Іванівна утримався
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна утримався
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання № 19 „Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Шипілову М.С. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович утримався
5 Небувайло Олександр Іванович утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна утримався
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна утримався
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна утримався
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович утримався
19 Шутько Роман Сергійович утримався
20 Болгарський Володимир Олексійович утримався
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович утримався
23 Тютя Валентина Іванівна утримався
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна утримався
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання № 20 „Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  по вул. Шкільній, в смт. Борова, гр. Корсакову М.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна утримався
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна утримався
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович утримався
20 Болгарський Володимир Олексійович утримався
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович утримався
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 21 „Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Суховію А.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 22 „Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в смт. Борова по вул. Першотравневій, гр.  Курочці Ю.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №23 „Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки в оренду для обслуговування нежитлової будiвлi в смт Борова по вул. Миру,49а/3,  гр. Марущенку В.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №24 „Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури, в смт. Борова по вул. Миру, № 49а/2, гр. Марущенку В.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Утримався
5 Небувайло Олександр Іванович Утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна Утримався
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна утримався
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна утримвся
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович Утримався
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Утримався
24 Скиба Анатолій Володимирович Утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Утримався
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання №25 „Про передачу бувших у використанні запасних частин”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №26 „Про затвердження Положення  про громадський бюджет смт.Борова, с.Новоплатонівка, с.Шийківка, с.Бойні”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №27 „Про участь в обласному конкурсі міні – проектів в розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє” у 2018 році””

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Відсутній
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За