результати поіменного голосування ХХХІV сесії селищної ради VII скликання від 21.12.2017р.

21.12.2017 року о 10-00 год. в малому залі селищної ради (смт. Борова, вул.. Миру,19) відбулося засідання ХХХІV сесії селищної ради VII скликання. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 17 депутатів. Депутати розглянули питання з урахуванням змін та доповнень внесених селищним головою та депутатами на засіданнях депутатських комісій. Головуючий: Тертишний О.В. – селищний голова. Результати поіменного голосування:

питання № 1 „Про затвердження порядку денного ХХХІV сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 2 „Про розгляд рішення ХХХ сесії Борівської районної ради VII скликання від 11.12.2017р. „Про звернення до Борівської селищної та сільських рад щодо виділення субвенції з їх селищного та сільських бюджетів районному бюджету на фінансування в 2018 році витрат на організацію роботи комунальної   установи «Борівський районний Трудовий   архів»   Борівської районної ради Харківської області””

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №3 „Про розгляд рішення ХХХ сесії Борівської районної ради VII скликання від 11.12.2017р. „Про звернення щодо виділення   субвенції з Борівського селищного та сільських бюджетів районному бюджету на фінансування в 2018 році витрат на організацію харчування учнів початкових класів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей- інвалідів, дітей учасників АТО, закладів загальної середньої освіти Борівської районної ради Харківської області та вихованців Чернещинського навчальновиховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»,розташованих на їх підвідомчих територіях”.

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 4 „Про розгляд рішення ХХХ сесії Борівської районної ради VII скликання від 11.12.2017р. „Про звернення до Борівської селищної та сільських рад щодо виділення субвенції з їх селищного та сільських бюджетів районному бюджету на фінансування в 2018 році витрат на організацію підвозу учнів та педагогічних працівників навчальних закладів, розташованих на їх підвідомчих територіях, до місць навчання та роботи”.

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 5 „Про бюджет селищної ради на 2018 рік.           ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 6 „Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Борівської селищної ради на 2017 рік.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 7 „Про затвердження Програми організації підвозу учнів та педагогічних працівників на території Борівської селищної ради на 2018 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 8 „Про структуру виконавчого комітету селищної ради та умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 9 „Про встановлення вартості харчування в дошкільних навчальних закладах Борівської селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 10 „Про виділення коштів з бюджету селищної ради на проведення оплачуваних громадських робіт в 2018 році”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

 

 

 

 

 

питання № 11 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна та складу конкурсної комісії”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 12 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Буханьку О.Г.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №13 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Піщаній,17, гр. Шевченко К.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №14 „Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Колесника,26, гр. Нікольських Г.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №15 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Східній,22,гр. Сотніковій С.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

 

 

 

 

питання №16 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Печеній Н.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 17 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Печеному І.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 18 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр.Устименко А.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 19 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Тарасюк О.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 20 „Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої безоплатно у приватну власність, в смт. Борова по вул. Шкільній, № 27”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

 

 

 

питання № 21 „Про передачу земельної ділянки безоплатно у приватну власність в смт. Борова по вул. Гагаріна, буд. 47, гр. Тюті В.І. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Не голосувала
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 22 „Про розірвання договору користування місцем розташування тимчасової споруди по вул. Миру, в смт. Борова, з ФОП Рибалко Н.Г. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович утримався
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 23 „Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по вул. Миру, з ФОП Павленко І.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович утримався
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 24 „Про припинення права користування земельними ділянками громадянам селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 25 „Про укладання додаткового договору до договору оренди землі від 04.02.2009р. для обслуговування нежитлової будівлі в смт. Борова по вул. Миру ФОП Пелих В.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 26 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шкільній, в смт. Борова, гр. Корсакову М.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 27 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Північній в смт. Борова, гр. Шутько Н.Д.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Утримався
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Утримався
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 28 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Гагаріна в смт. Борова, гр. Тюті В.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Не голосувала
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 29 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Шевцовій В.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 30 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, гр. Новосельцевій Я.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

 

питання № 31 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Шишкіній Д.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 32 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Шишкіній Г.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 33 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Шишкіну О.Г.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 34 „Про внесення доповнення до рішення VІІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 29.03.2016 р. № 27 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в с. Бойні по вул. Підлиманській, гр. П¢яниці М.Г.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 35 „Про розгляд подання ГУ ДФС у Харківській області.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

 

 

 

питання № 36 „Про створення координаційної ради по роботі з бюджетування за участю громадськості селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за