результати поіменного голосування ХХХІІ сесії селищної ради від 14.11.2017р.

14.11.2017 року о 10-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (км.4) (смт. Борова, вул.. Миру,19) відбулося засідання ХХХІІ сесії селищної ради VII скликання. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 16 депутатів. Депутати розглянули питання з урахуванням доповнень внесених селищним головою. Головуючий: Тертишний О.В. – селищний голова. Результати поіменного голосування:

питання № 1 „Про затвердження порядку денного ХХХІІ сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 2 „Про внесення змін в рішення №2 XVII сесії VII скликання від 20.12.2016р. Про бюджет селищної ради на 2017 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХХ,ХХІ,XXII,XXIV, ХХV, ХХVІ, ХХVІІ, ХХVІІІ, ХХІХ, ХХХ, ХХХІ сесії селищної ради VII скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №3 „Про внесення змін до рішення ІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 27.11.2015 р. № 4 „Про затвердження персонального складу виконавчого комітету селищної ради” з урахуванням змін внесених рішенням ХХVІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 02.08.2017р. № 8”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 4 „Про внесення змін та доповнень до складу конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженої рішенням ІХ сесії селищної ради VII скликання від 27.04.17р. № 3 „Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах” з урахуванням змін внесених рішенням ХХVІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 02.08. 2017 року № 7”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 5 „Про розгляд рішення ХХVІІІ сесії Борівської районної ради VII скликання від 26.10.2017р. „Про звернення до Борівської селищної ради щодо виділення субвенції з її селищного бюджету районному бюджету на фінансування в 2017р. витрат на придбання принтера та WI-FI роутера для Борівської ЗОШ І-ІІст. № 2 – філії ООЗ „Борівська ЗОШ І-ІІІст. № 1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника”, розташованої на її підвідомчій території”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

 

питання № 6 „Про прийняття в комунальну власність земельної ділянки”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 7 „Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні, на території Борівської селищної ради Борівського району Харківської області”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 8 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в                          с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Вакульчику О.М.

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 9 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Варибрусу С.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 10 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Варибрус Я.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 11 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Косоговій О.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 12 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Рибалка В.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

 

 

 

питання №13 „Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Піщаній,1, гр. Калєкіній В.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №14 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Кооперативній гр. Даніловій О.В. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №15 „Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Московській,29, гр. Сухоруковій Т.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №16 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Центральній, гр. Горенку В.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 17 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Центральній, гр. Шпріндель В.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 18 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Північній в смт. Борова, гр. Шутьку Ю.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна проти
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович проти
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна утрималась
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 19 „Про створення тендерного комітету та затвердження Положення про тендерний комітет Борівської селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

питання № 20 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Савченко С.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 21 „Про внесення змін в рішення ХХХІ сесії селищної ради VІІ скликання від 06.10.17р. № 24 „Про встановлення зменшеного розміру орендної плати за користування земельною ділянкою, наданої для обслуговування нежитлової будівлі в смт. Борова по вул. Миру,14, Центральному споживчому товариству”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 22 „Про списання та зняття з балансу матеріальних цінностей”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 23 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки в постiйне користування для обслуговування нежитлової будiвлi в смт Борова по вул. Миру, 23, КПСМНЗ „Борівська дитяча музична школа Борівської районної ради Харкiвської областi”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Утрималась
2 Мартиненко Володимир Іванович Утримався
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Утримався
5 Небувайло Олександр Іванович Утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Утримався
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович Утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна Утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Утрималась
17 Токар Олександр Миколайович Утримався
18 Максімов Олег Вікторович Утримався
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Утримався
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович Утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович Утримався

питання № 24 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Весняній в с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Павлович В.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За