Результати поіменного голосування ХХХХІ сесії селищної ради VII скликання від 17.07.2018р.

17.07.2018 року о 10-00 год. в малому залі селищної ради  (смт. Борова, вул.. Миру,19) відбулося засідання ХХХХІ сесії селищної ради VII скликання. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 17 депутатів.  Головуючий: Тертишний О.В. – селищний голова.  Результати поіменного голосування: питання № 1  „Про затвердження порядку  денного ХХХХІ сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 2  „ Про виконання доходної частини бюджету селищної ради за  І півріччя 2018 року”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №3 „ Про внесення змін в рішення № 5 ХХХІV сесії  селищної ради VII скликання від 21.12.2017р. «Про бюджет селищної ради на 2018 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХХХV, ХХХVІ, ХХХVІІ, ХХХVІІІ, ХХХІХ, ХХХХ сесії селищної ради VII скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 4 „ Про внесення змін та доповнень до складу конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженої рішенням ІХ сесії селищної ради VII скликання від 27.04.17р. № 3 „Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах” з урахуванням змін внесених рішенням ХХVІІ сесії  селищної ради VІІ скликання від 02.08. 2017 року № 7 та ХХХІІ сесії VІІ скликання від 14.11.2017 року № 4»

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання  № 5 „ Про передачу вуличної мережі водопостачання по вул. Першотравневій в смт. Борова»

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 6 „ Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Центральній,251, гр. Жирову Г.Г.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання  № 7 „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради, гр. Шулик Т.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання  № 8 „ Про укладання  договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по вул. Миру, 49-е, з ФОП Калюгою О.С. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна утрималась
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання  № 9 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Вінніку Р.М. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання  № 10 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Таранець С.О. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання  № 11 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових приміщень в смт. Борова по вул. Підлиманській, 19,  гр. Левадній Р.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

питання № 12 „ Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування 35/100 частини нежитлової будівлі та господарських будівель і споруд по вул.Миру,40,в смт.Борова, гр. Ракіті А.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович утримався
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович утримався
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович утримався
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №13 „ Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування 4/100 частини нежитлової будівлі по вул.Миру,40,в смт.Борова, гр. Озерній Н.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович утримався
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович утримався
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович утримався
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №14 „ Про розгляд заяви гр. Нерсісяна Г.Н.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна проти
2 Мартиненко Володимир Іванович Утримався
3 Нерсісян Саак Норайрович Не голосував
4 Кавун Володимир Володимирович Утримався
5 Небувайло Олександр Іванович Відсутній
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Відсутній
10 Калюга Сергій Миколайович Утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна Утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович Утримався
13 Лисенко Олександр Григорович Утримався
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович Утримався
16 Радченко Алла Іванівна Проти
17 Токар Олександр Миколайович Утримався
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович Утримався
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Проти
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович Проти
25 Нікітенко Галина Василівна Утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався