результати голосування XXXVIII сесії селищної ради VII скликання від 25.05.2018р.

Результати поіменного голосування ХХХVІІІ сесії селищної ради VII скликання  25.05.2018 року

питання № 1  „Про затвердження порядку  денного ХХХVІІІ сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 2  „ Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення по пров. Шкільний в смт. Борова Борівського району Харківської області»”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №3 „Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного  освітлення по вул. Набережна в смт. Борова Борівського району Харківської області»

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 4 „ Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Привокзальна в смт. Борова Борівського району Харківської області»

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання  № 5 „Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Слобідська в смт. Борова Борівського району Харківської області»

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 6 „ Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги  на 14 кварталі в смт. Борова Борівського району Харківської області (коригування)»

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання  № 7 „ Про розгляд рішення ХХХVсесії районної ради VII скликання від 24.04.2018р. „Про звернення до Борівської селищної  та сільських рад щодо виділення  субвенції з їх  селищного та сільських бюджетів на придбання службового житла для лікарів Борівської центральної районної лікарні в рамках районної Програми по забезпеченню службовим житлом працівників соціальної сфери, правоохоронних органів та інших спеціалістів району на 2013-2018 роки, які заключили контракт праці не менше, ніж на 10 років”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович утримався
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович утримався
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович утримався
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання  № 8 „ Про виділення субвенції на співфінансування  витрат на оплату міні – проекту „Разом у майбутнє” у 2018 році.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання  № 9 „ Про розгляд рішення ХХХVІсесії районної ради VII скликання від 18.05.2018р. „Про звернення до Борівської селищної ради, Першотравневої, Піско – Радьківської, Підвисочанської, Вищесолоненської, Підлиманської, Ізюмської, Богуславської, Чернищанської та Гороховатської сільських рад щодо виділення субвенції з бюджетів цих рад районному бюджету для оздоровлення дітей Борівського району, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки в дитячому позаміському комунальному закладі здоровлення та відпочинку “Орлятко” Борівської районної ради у 2018 році”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання  № 10 „ Про розгляд листа Борівського комунального підприємства теплових мереж”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович утримався
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович утримався
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання  № 11 „ Про виділення коштів на оплату міні – проекту “Разом в майбутнє” у 2018 році.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 12 „Про розгляд листа КНП “Борівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги” Борівської районної ради Харківської області.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович утримався
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович утримався
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №13 „ Про внесення змін в рішення № 5 ХХХІV сесії  селищної ради VII скликання від 21.12.2017р. «Про бюджет селищної ради на 2018 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХХХV, ХХХVІ, ХХХVІІ сесії селищної ради VII скликання.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №14 „Про внесення доповнень до Програми по забезпеченню охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на території Борівської селищної ради на 2016-2020 роки.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Проти
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №15 „ Про внесення змін до Програми задоволення культурно – масових потреб мешканців Борівської селищної ради на 2016-2020 роки, з урахуванням доповнень внесених рішенням VІІ,ХХV, ХХХІІ, ХХХІІІ, ХХХV, ХХХVІ сесій селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 16 „ Про внесення доповнення до рішення ІV сесії селищної ради VІІ скликання від 24.12.2015 р. № 7 „Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей пільгового контингенту Борівської селищної ради на 2016-2020 роки” з урахуванням змін внесених рішенням ХХVІ сесії селищної ради VІІ скликання ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 17 „ Про внесення змін в рішення ІV сесії селищної ради VІІ скликання від 24.12. 2015 р.№ 6 “Про Програму розвитку та реформування житлово-комунального господарства селищної ради на 2016 –  2020 р.р”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 18 „ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури в смт. Борова по вул. Харківській, територіальній громаді селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович  Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 19 „ Про розробку проектно – кошторисної документації “Будівництво будівель ринкової інфраструктури по вул. Харківській в смт. Борова Борівського району Харківської області ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 20 „ Про затвердження Звіту про оцінку нерухомого  майна, відчуження комунального майна та визначення уповноваженої особи ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 21 „ Про внесення доповнення до рішення ХХХХІХ сесії селищної ради V скликання від 04.03.2010р. № 23  „Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства громадянам селищної ради” з урахуванням змін внесених рішенням ХХХХІ сесії селищної ради VІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 22 „ Про внесення змін в рішення VІІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 29.03.2016 р. № 27  „Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в с. Бойні по вул. Підлиманській, гр. П¢яниці М.Г.” з урахуванням змін внесених рішенням ХХХІV сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №23 „Про припинення права користування земельною ділянкою в смт. Борова гр. Волкову М.Ф.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №24 „ Про дострокове припинення договору оренди земельної ділянки шляхом його розірвання по вул. Миру,40, в смт. Борова.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №25 „ Про укладання  договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по вул. Партизанській з ФОП Байбарою Г.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №26 „ Про  укладання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки від 27.06.13р. наданої для сінокосіння в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Богдановій Г.Д.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №27 „ Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова по вул. Першотравневій,гр. Вітченку В.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №28 „ Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова по вул. Першотравневій,гр. Щеглову О.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №29 „ Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Комарова,12-а,  гр. Гунько Л.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №30 „ Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Єгора Шутька,48, гр. Кривошеєнку М.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №31 „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Шийківка, на території Борівської селищної ради, гр. Калюзі О.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №32 „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність в смт. Борова по вул. Шкільній № 1-Б, гр. Новіковій Л.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна утримався
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №33 „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова,на території Борівської селищної ради, гр. Суховію А.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №34 „ Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Гагаріна,2, гр. Поповій Н.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №35 „Про надання  дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/  для обслуговування 4/100 частини нежитлової будівлі, в смт. Борова по вул. Миру,40, гр. Озерній Н.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №36 „ Про надання  дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/  для обслуговування 35/100 частини нежитлової будівлі, в смт. Борова по вул. Миру,40, гр. Ракіті А.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №37 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по пров. Молодіжному, гр. Новгородській О.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №38 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Пахомову О.Ю.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №39 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Чудному Є.І. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №40 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради гр. Шаповаловій Л.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №41 „Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Новоплатонівкапо вул. Садовій, гр. Мітєвій С.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №42 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківкапо вул. Весняній, гр. Макуріній Н.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №43 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Миру, гр. Скрипнику В.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №44 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Скрипник В.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №45 „ Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва нежитлової будівлі в смт.Борова по вул. Кооперативній, гр. Печеному В.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович За
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №46 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі в смт. Борова по вул. Миру, ФОП Калюзі О.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович Утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №47 ” Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель в смт. Борова по вул. Миру,   ПП фірмі “Ліс”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №48 „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель в смт. Борова по вул. Підлиманській, Борівському РКБМО “Райагробуд”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №49 ” Про внесення змін в  Положення  про громадський бюджет смт.Борова, с.Новоплатонівка, с.Шийківка, с.Бойні”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №50 „ Про внесення змін в рішення ХХХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 21.12. 2017 року № 36 “Про створення координаційної ради по роботі з бюджетування за участю громадськості селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №51 ” Про надання згоди на передачу із комунальної власності територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні АК “Харківобленерго” трансформаторної підстанції КТП-135″

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №52 „Про розгляд листа ООЗ “Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Утримався
4 Кавун Володимир Володимирович Утримався
5 Небувайло Олександр Іванович Утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Утримався
9 Шутько Ігор Сергійович Утримався
10 Калюга Сергій Миколайович Утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна Утримався
12 Блащук Сергій Дмитрович Утримався
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Утримався
15 Полтавець Олександр Володимирович Утримався
16 Радченко Алла Іванівна Утримався
17 Токар Олександр Миколайович Утримався
18 Максімов Олег Вікторович Утримався
19 Шутько Роман Сергійович Утримався
20 Болгарський Володимир Олексійович Утримався
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович Утримався
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович Утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Утримався
26 Ханейчук Юрій Миколайович Утримався

питання №53 ” Про розгляд листа Борівського КП “ЖКГ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №54 „ Про списання та зняття  з балансу основних засобів”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання №55 ” Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури, в смт. Борова по вул. Миру,№ 49а/2, гр. Марущенку В.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №56 „ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для громадських потреб по вул. Миру, в смт. Борова”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №57 ” Про розгляд рішення ХХVІІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 21.05.2018р. “Про схвалення звернення Богуславської сільської ради Борівського району Харківської області до депутатів Борівської селищної ради щодо вирішення питання обслуговування модульних очисних споруд в селі Богуславка”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №58 „ Про збір за місця для паркування транспортних засобів на території Борівської селищної ради на 2019 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №59 ” Про туристичний збір на території Борівської селищної ради  на 2019 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович  Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №60 „ Про встановлення ставки транспортного податку на території Борівської селищної ради на 2019 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №61 ” Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців на 2019 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №62 „ Про  встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 р.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №63 ” Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками в межах селища Борова та села Бойні на 2019 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №64 „ Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками в межах сіл Новоплатонівка та Шийківка на 2019 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №65 ” Про встановлення ставок та пільг  із сплати податку на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки на 2019 рік. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №66 “Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по пров. Молодіжному,10, гр. Рожко Г.Й.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №67 ” Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул.Східній,7, гр. Вінніку С.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання №68 ” Про внесення змін в рішення ХХХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 21.12.2017р. № 8 “Про структуру виконавчого комітету селищної ради та умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові  
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Відсутня
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Не голосував
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович за