результати голосування XVІI сесії селищної ради VII скликання

20.12.2016 року о 10-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (км.4) (смт. Борова, вул.. Миру,19) відбулося засідання ХVІІ сесії селищної ради VII скликання. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 22 депутата. Головуючий: Тертишний О.В. – селищний голова. Депутати розглянули питання з урахуванням доповнень внесених селищним головою. Результати поіменного голосування: питання № 1 „Про затвердження порядку денного ХVIІ сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 2 „Про бюджет селищної ради на 2017 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович уттримався
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 3 „Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень на території Борівської селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 4 „Про звіт селищного голови”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 5 „Про структуру виконавчого комітету селищної ради та умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 6 „Про встановлення вартості харчування в дошкільних навчальних закладах Борівської селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 7 „Про виділення коштів з бюджету селищної ради на проведення оплачуваних громадських робіт в 2017 році”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 8 „Про передачу лежачих поліцейських, дорожніх знаків та плит гранітних на баланс Борівського КП „Житлово-комунальне господарство”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 9 „Про списання та зняття з балансу основних засобів”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

 

 

 

 

питання № 10 „Про затвердження переліку земельних ділянок право оренди на які може бути реалізовано на земельних торгах та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович утримався
3 Нерсісян Саак Норайрович утримався
4 Кавун Володимир Володимирович утримався
5 Небувайло Олександр Іванович утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна утримався
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович утримався
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович утримався
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна утримався
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович утримався
18 Максімов Олег Вікторович утримався
19 Шутько Роман Сергійович утримався
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович утримався
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

 

питання № 11 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Кооперативній, гр. Суботіну В.Ю.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 12 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Грабарю В.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

питання № 13 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Тараса Шевченка, гр. Грабарю В.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 14 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Царьовій Т.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 15 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Шапошніковій М.Г.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

 

питання № 16 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Привокзальній, гр. Морозу Т.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 17 „Про передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Центральній, Яблунівському Р.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 18 „Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по вул. Миру з ФОП Гурієнко Л.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утримався
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович утримався
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

 

питання № 19 „Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по вул. Центральній з ФОП Морозом Л.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 20 „Про розірвання договору оренди земельної ділянки ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 21 „Про надання згоди на поділ земельної ділянки”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 22 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Миру, гр. Полтавцю О.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 23 „Про поновлення договору оренди земельної ділянки, наданої для сінокосіння в смт. Борова гр. Ляшову В.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

 

 

 

питання № 24 „Про скасування рішення ХIV сесії селищної ради VII скликання від 20.10.2016р. № 46 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка, по вул. Центральній, гр. Павлович В.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 25 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка, по вул. Центральній, гр. Шепілову О.Ф.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 26 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка, по вул. Миру, гр. Бірак М.Ф.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 27 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка, по вул. Миру, гр. Бірак Н.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання №28 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, по вул. Комарова, гр. Лядову М.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання №29 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, по вул. Шкільній, гр. Татаріну Ю.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 30 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, гр. Нерсісян Н.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Не голосував
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 31 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, гр. Нерсісян Г.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Не голосував
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 32 „Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ для обслуговування 7/100 частини нежитлової будівлі в смт. Борова по вул. Миру,40, гр. Тіхоновій О.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 33 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Кооперативній, гр. Колеснік В.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 34 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Шкільній, гр. Новіковій Л.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Утримався
4 Кавун Володимир Володимирович Утримався
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Утримався
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Утримався
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Утримався
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Утримався
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Утрималась
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович Утримався
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Утримався
23 Тютя Валентина Іванівна Утримався
24 Скиба Анатолій Володимирович Утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

 

питання № 35 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в смт. Борова по вул. Першотравневій, гр. Нечволод Н.Л.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна утрималась
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Утримався
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 36 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Світлій, гр. Куліковій Т.М. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 37 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Кравцовій Г.Г.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 38 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Дідусенку В.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 39 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Полтавцевій Г.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 40 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Костенку В.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 41 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка, на території Борівської селищної ради гр. Печеному І.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

питання № 42 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка, на території Борівської селищної ради гр. Печеній Н.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 43 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка, по вул. Миру, гр. Шейку Г.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 44 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Шийківка, на території Борівської селищної ради гр. Паляничку В.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

питання № 45 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка, по вул. Весняній, гр. Фальку О.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 46 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Шийківка, на території Борівської селищної ради гр. Москальонок Л.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 47 „Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

 

питання № 48 „Про внесення змін та доповнень до договору оренди земельної ділянки від 01.12.2015р.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Не голосував
10 Калюга Сергій Миколайович Не голосував
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Не голосував
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 49 „Про припинення права  користування  земельною   ділянкою та   розірвання договору оренди землі  укладеного між Борівською селищною радою  та ФОП Єфіменком С.М.

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 50 „Про надання згоди Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації на проведення в 2017р. централізованих розрахунків по погашенню заборгованості з різниці в тарифах на водопостачання та водовідведення, які надані населенню”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

 

питання № 51 „Про розгляд звернення гр. Бутова І.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 52 „Про розгляд листа Борівської районної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 53 „Про розгляд листа Борівського комунального підприємства теплових мереж”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 54 „Про розгляд листів Ізюмської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Pезультати поіменного голосування ХVIІ сесії селищної ради VII скликання 20.12.2016 року питання № 55 „Про виділення субвенції з Борівського селищного бюджету” (організація харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-11 класів з малозабезпечених сімей та дітей пільгової категорії навчальних закладів, розташованих на підвідомчій території)

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Утримався
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Проти
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Утримався
18 Максімов Олег Вікторович Утримався
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутній
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

 

 

Pезультати поіменного голосування ХVIІ сесії селищної ради VII скликання 20.12.2016 року питання № 55 „Про виділення субвенції з Борівського селищного бюджету” (придбання паливно – мастильних матеріалів для транспортування до м. Харків хворих, які потребують гемодіалізу)

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

 

 

Pезультати поіменного голосування ХVIІ сесії селищної ради VII скликання 20.12.2016 року питання № 55 „Про виділення субвенції з Борівського селищного бюджету” (організація підвозу учнів та педагогічних працівників навчальних закладів, розташованих на підвідомчій території)

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Утримався
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Утримався
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

Pезультати поіменного голосування ХVIІ сесії селищної ради VII скликання 20.12.2016 року питання № 55 „Про виділення субвенції з Борівського селищного бюджету” (організація роботи комунальної установи „Борівський районний Трудовий архів”)

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Проти
8 Бондар Віктор Миколайович Утримався
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович утримався
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович утримався
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Pезультати поіменного голосування ХVIІ сесії селищної ради VII скликання 20.12.2016 року питання № 55 „Про виділення субвенції з Борівського селищного бюджету” (організація харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-11 класів з малозабезпечених сімей та дітей пільгової категорії навчальних закладів, розташованих на підвідомчій території)

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Утримався
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Проти
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович Утримався
18 Максімов Олег Вікторович Утримався
19 Шутько Роман Сергійович За
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутній
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

 

 

Pезультати поіменного голосування ХVIІ сесії селищної ради VII скликання 20.12.2016 року питання № 55 „Про виділення субвенції з Борівського селищного бюджету” (придбання паливно – мастильних матеріалів для транспортування до м. Харків хворих, які потребують гемодіалізу)

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

 

 

Pезультати поіменного голосування ХVIІ сесії селищної ради VII скликання 20.12.2016 року питання № 55 „Про виділення субвенції з Борівського селищного бюджету” (організація підвозу учнів та педагогічних працівників навчальних закладів, розташованих на підвідомчій території)

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Утримався
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Утримався
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович за
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

Pезультати поіменного голосування ХVIІ сесії селищної ради VII скликання 20.12.2016 року питання № 55 „Про виділення субвенції з Борівського селищного бюджету” (організація роботи комунальної установи „Борівський районний Трудовий архів”)

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Проти
8 Бондар Віктор Миколайович Утримався
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович утримався
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович відсутній
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович утримався
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна Відсутня
26 Ханейчук Юрій Миколайович за