Результати голосування L сесії селищної ради VII скликання від 04.12.2018р.

04.12.2018 року о 10-00 год. в малому залі  селищної ради  (смт. Борова, вул.. Миру,19) відбулося засідання L сесії селищної ради VII скликання. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 15 депутатів. Головуючий: Тертишний О.В. – селищний голова. Результати поіменного голосування:

питання № 1  „Про затвердження порядку  денного L сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 2  „ Про розгляд листа Борівського комунального водопровідно – каналізаційного підприємства щодо надання фінансової допомоги ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

головуючий на сесії Тертишний О.В., селищний голова, який має право голосу, віддав свій голос за вирішення даного питання позитивно.

питання № 3  „ Про виплату винагороди ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Утрималась
2 Мартиненко Володимир Іванович Утримався
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Утримався
5 Небувайло Олександр Іванович Утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Утримався
10 Калюга Сергій Миколайович Утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Утримався
14 Шутько Тетяна Олександрівна утрималась
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович Утримався
18 Максімов Олег Вікторович Утримався
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович Утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання № 4  „ Про внесення змін в рішення №5 ХХХІV сесії VII скликання від 21.12.2017р. «Про бюджет селищної ради на 2018 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХXXV,XXXVI, XXXVIІ, XXXVIІІ,ХXXІX, ХL, ХLІ, ХLІІ, ХLІІІ, ХLІV, ХLV, ХLVІ, ХLVІІ,  ХLVІІІ,  ХLІХ, сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 5  „ Про внесення змін та доповнень до рішення ІV сесії селищної ради VІІ скликання від 24.12. 2015 р. № 6 “Про Програму розвитку та реформування житлово-комунального господарства селищної ради на 2016 –2020 р.р”, з  урахуванням змін внесених рішеннями VІІ,ХІІІ,ХХХІV, ХХХV, ХХХVІІІ,ХХХІХ, ХLІV, ХLV, ХLVІІ, ХLVІІІ сесій селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

головуючий на сесії Тертишний О.В., селищний голова, який має право голосу, віддав свій голос за вирішення даного питання позитивно.

питання № 6  „ Про внесення доповнення до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Борівської селищної ради на 2017-2020 роки, з урахуванням змін внесених рішенням ХLІІІ сесії  селищної ради VІІ скликання

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Утрималась
2 Мартиненко Володимир Іванович Утримався
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович Утримався
5 Небувайло Олександр Іванович Утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович Утримався
10 Калюга Сергій Миколайович Утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Утримався
14 Шутько Тетяна Олександрівна утрималась
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович Утримався
18 Максімов Олег Вікторович Утримався
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович Утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання № 7  „ Про звернення до Борівської районної ради щодо виділення  субвенції з районного бюджету селищному бюджету на фінансування в 2019 році витрат на утримання закладів дошкільної освіти  селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 8  „ Про звернення до Борівської районної ради щодо виділення  субвенції з районного бюджету селищному бюджету на фінансування в 2019 році витрат на утримання закладів культури  селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 9  „ Про нормативну грошову оцінку земельних ділянок розташованих у  межах  населених  пунктів  Борівської селищної ради ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 10  „ Про розгляд листа Борівського комунального водопровідно – каналізаційного підприємства”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 11  „ Про списання дебіторської заборгованості ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 12  „ Про закриття рахунків ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 13  „ Про списання та зняття з балансу основних засобів та інших нематеріальних активів”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 14  „ Про передачу на баланс Борівського комунального підприємства “Житлово – комунальне господарство” основних засобів ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

питання № 15  „ Про  передачу  та збільшення  балансової вартості основних засобів.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна утрималась
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 16  „ Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Українській, буд.15, гр.  Стрельніку М.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 17  „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Миру, гр. Бірак Ф.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 18  „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Миру, гр. Бірак А.Ф.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 19  „ Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради, гр. Ворохобіній Г.Г. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 20  „ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою по вул. Миру  в   смт. Борова”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 21  „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по                 вул. Єгора Шутька, гр. Горобчуку С.В. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 22  „ Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів на  14 кварталі,  в смт.Борова, гр. Шинкаренку П.М. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна За
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання № 23  „ Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по   вул. Підлиманській, гр. Шестопал Т.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна утрималась
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович Відсутній
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відсутня
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович утримався
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За