результати голосування ХХІІ сесії селищної ради від 21.03.2017р.

В приміщенні Борівського районного будинку культури 21.03.2017р. о 10-00 год. відбулося засідання ХХІІ сесії селищної ради VII скликання. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 19 депутатів. Головуючий: Кучма І.В. – секретар селищної ради. Депутати розглянули питання з врахуванням доповнень внесених на засіданні депутатських комісій. Результати поіменного голосування:

питання № 1 „Про затвердження порядку денного ХХIІ сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 2 „Про внесення змін до рішення №2 ХVII сесії селищної ради VII скликання від 20.12.2016р. “Про бюджет селищної ради на 2017 рік” з урахуванням змін внесених рішеннями XX, ХХІ сесії селищної ради VII скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна утрималась
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 3 „Про виконання бюджету селищної ради за 2016 рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 4 „Про виконання Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів селищної ради в 2016 році»

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 5 „Про розробку проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту дороги по вул. Набережній в смт. Борова Борівського району Харківської області”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 6 „Про розгляд листа Борівської районної ради”

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 7 „Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова на перехресті Миру та Привокзальної з ФОП Горобчуком С.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 8 „Про припинення права користування земельними ділянками громадянам селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 9 „Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Миру,67, гр. Шейку Г.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович  

 

 

 

питання № 10 „Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Центральній,40, гр. Бірак Ф.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 11 „Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Центральній,38, гр. Бірак Н.А.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 12 „Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Центральній,78,гр. Фальку В.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 13 „Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній,46, гр. Фалько В.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 14 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Шийківка гр. Хватовій Л.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 15 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах смт. Борова   на території Борівської селищної ради, гр. Дергаусу В.С. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 16 „Про внесення змін в рішення LХІІ сесії VІ скликання від 19.06.2015 року № 11”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Проти
3 Нерсісян Саак Норайрович Проти
4 Кавун Володимир Володимирович Проти
5 Небувайло Олександр Іванович Проти
6 Степаненко Марина Вікторівна проти
7 Шевцов Григорій Федорович Проти
8 Бондар Віктор Миколайович Проти
9 Шутько Ігор Сергійович Проти
10 Калюга Сергій Миколайович проти
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович проти
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Проти
15 Полтавець Олександр Володимирович проти
16 Радченко Алла Іванівна утрималась
17 Токар Олександр Миколайович проти
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович проти
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович Проти
25 Нікітенко Галина Василівна Проти
26 Ханейчук Юрій Миколайович проти

питання № 17 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Шкільній, гр. Новіковій Л.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович Утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович  

питання № 18 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Українській,41, гр. Судаковій А.С. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 19 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, по вул. Українській, гр. Судаковій А.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 20 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Канцідайлу Г.І..”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 21 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Канцідайло Т.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 22 „Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова гр. Пацьорі В.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 23 „Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова гр. Авдєєвій С.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 24 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Лободі Ю.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 25 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради                          Комарову П.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Не голосувала
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович Не голосував

питання № 26 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах  с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради                             гр. Комаровій Н.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Не голосувала
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович Не голосував

питання № 27 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради гр. Сонгулашвілі З.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Не голосувала
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович Не голосував

питання № 28 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради                             гр. Калякіну А.Ю.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Не голосував
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович Не голосував

питання № 29 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради                             гр. Калякіній І.Я.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Не голосувала
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович Не голосував

питання № 30 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради гр. Кун А.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Не голосувала
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович Не голосував

питання № 31 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради                              гр. Цідилу Д.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Не голосувала
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович Утримався
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович Не голосував

питання № 32 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради                               гр. Копійці Ю.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна Не голосувала
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович Утримався
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович Не голосував

питання № 33 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Північній, гр. Бабенку В.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович Не голосував
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Утримався
10 Калюга Сергій Миколайович Утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна Утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна Утрималась
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна Утрималась
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Утримався
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович Утримався
25 Нікітенко Галина Василівна Утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання № 34 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Новоплатонівка, по вул. Центральній, гр. Слотюк Л.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 35 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, по вул. Кооперативній, гр. Даніловій О.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 36 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка, на території Борівської селищної ради гр. Буханьку О.Г.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 37 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Довгополому В.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович утримався
3 Нерсісян Саак Норайрович утримався
4 Кавун Володимир Володимирович утримався
5 Небувайло Олександр Іванович утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна утримався
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович утримався
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович утримався
11 Кучма Ірина Володимирівна утримався
12 Блащук Сергій Дмитрович утримався
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна утримався
15 Полтавець Олександр Володимирович утримався
16 Радченко Алла Іванівна утримався
17 Токар Олександр Миколайович утримався
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович утримався
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович утримався
25 Нікітенко Галина Василівна утримався
26 Ханейчук Юрій Миколайович утримався

питання № 38 „Про скасування рішення ХХ сесії селищної ради VII скликання від 09.02.2017р. № 23 „Про надання дозволу про внесення змін до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій в смт.Борова по вул. Миру. 49-з”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович Утримався
10 Калюга Сергій Миколайович Не голосував
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна утрималась
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 39 „Про розгляд звернення гр. Котова О.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 40 „Про розгляд колективного звернення мешканців вулиць Московської , Харківської та пров. Московського в смт. Борова.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович   за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 41 „Про розгляд звернення Кулієвої Є.Г.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 42 „Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селища Борівського району театральних крісел глядацької зали районного Будинку культури у комунальну власність територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

питання № 43 „Про затвердження проектно – кошторисної документації „Капітальний ремонт по заміні дерев¢яних віконних блоків та дверей на енергозберігаючі металопластикові у Борівському дитячому навчальному закладі (ясла-садочок) № 1 Борівської селищної ради, Борівського району Харківської області”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

питання № 44 „Про скасування рішення ХVІІ сесії селищної ради VІ скликання від 15.02.12р. № 36 „Про затвердження переліку основних засобів, які знаходяться на балансі Борівського КВКП та які можуть бути передані під податкову заставу”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович Не голосував
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

 

 

питання № 45 „Про скасування рішення LV сесії селищної ради VІ скликання від 01.12.14р. № 3 „Про затвердження переліку основних засобів, які знаходяться на балансі Борівського КП „ЖКГ” та які можуть бути передані під податкову заставу”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович за
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович за
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна за
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович за
13 Лисенко Олександр Григорович відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович Відсутній
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна відсутня
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за