Результати поіменного голосування ІІ сесії Борівської селищної ради VIII скликання від 11.12.2020р.

Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –25

проти

утримались –

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_2___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович за
    2 Бондаренко Олександр Іванович За
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович за
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10 Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12  Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.       за

Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –25

проти

утримались –

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_3___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович за
    2 Бондаренко Олександр Іванович За
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович за
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10 Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12   Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.       за

Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –22

проти

утримались –3

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_4___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович Утримався
    2 Бондаренко Олександр Іванович утримався
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович утримався
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10 Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12   Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.       за

                    Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –25

проти

утримались –

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_5___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович за
    2 Бондаренко Олександр Іванович За
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович за
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10 Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12   Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.       за

                    Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –25

проти

утримались –

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_6___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович за
    2 Бондаренко Олександр Іванович За
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович за
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10 Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12   Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.       за

                    Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –25

проти

утримались –

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_7___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович за
    2 Бондаренко Олександр Іванович За
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович за
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10 Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12   Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.       за

Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –25

проти

утримались –

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_8___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович за
    2 Бондаренко Олександр Іванович За
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович за
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10  Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12 Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.     за

                    Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –25

проти

утримались –

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_9___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович за
    2 Бондаренко Олександр Іванович За
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович за
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10 Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12   Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.     за

                    Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –25

проти

утримались –

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_10___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович за
    2 Бондаренко Олександр Іванович За
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович за
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10 Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12   Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.     за

                    Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –25

проти

утримались –

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_11___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович за
    2 Бондаренко Олександр Іванович За
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович за
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10 Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12  Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.     за

Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –25

проти

утримались –

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_12___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович за
    2 Бондаренко Олександр Іванович За
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович за
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10  Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12 Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.     за

                    Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –25

проти

утримались –

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_13___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович за
    2 Бондаренко Олександр Іванович За
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович за
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10 Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12   Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.     за

Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –25

проти

утримались –

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_14___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович за
    2 Бондаренко Олександр Іванович За
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович за
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10 Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12  Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.     за

                    Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –25

проти

утримались –

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_15___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович за
    2 Бондаренко Олександр Іванович За
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович за
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10 Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12   Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.     за

                    Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –25

проти

утримались –

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_16___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович за
    2 Бондаренко Олександр Іванович За
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович за
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10 Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12   Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.     за

Поіменне голосування

по питаннях порядку денного

ІІ сесії Борівської селищної ради VIІI скликання

11  грудня 2020 року

Зареєстровано – 25

за –25

проти

утримались –

не голосували –

відсутні –

№ питання порядку денного_17___

                            Прізвище, ім’я по батькові Результат
    1 Беседін Андрій Олександрович за
    2 Бондаренко Олександр Іванович За
    3 Бровко Тетяна Юріївна за
    4 Божко Віталій Вікторович За
5 Буханько Юрій Вікторович за
6 Голик Олександр Олексійович За
7 Головченко Майя Павлівна за
8 Гомон Олексій Анатолійович За
9 Гонтар Валерія Валеріївна за
10  Калюга Олексій Сергійович За
11 Кіян Віталій Олексійович за
12 Козачук Вікторія Миколаївна За
13 Марченко Світлана Василівна за
14 Нікітенко Галина Василівна За
15 Радченко Алла Іванівна за
16 Ревкова Тетяна Григорівна За
17 Сало Тетяна Сергіївна за
18 Семоненко Юрій Миколайович За
19 Степаненко Марина Вікторівна за
20 Супрун Сергій Григорович За
21 Сядристий Андрій Олексійович за
22 Токар Тетяна Василівна За
23 Тихонченко Андрій Сергійович Відсутній
24 Шевченко Валерій Миколайович за
25 Шматько Володимир Григорович За
26 Шутько Роман Сергійович.     за