Свято Масляної в Боровій

Свято Масляної в Боровій

Виконавчий комітет Борівської селищної ради висловлює щиру подяку усім колективам і їх керівникам та приватним підприємцям за активну участь у підготовці та проведенні свята Масляної, сприяння відновленню народних традицій на Борівській землі та створення атмосфери  народного колориту:

Борівській районній державній адміністрації, Борівській районній раді, Борівській районній лікарні, Борівському центру первинної медико-санітарної допомоги, відділу освіти , будинку дитячої та юнацької творчості, Борівській ЗОШ №1, Борівським ДНЗ №1 «Берізка» та № 3 «Золота рибка», сільгоспуправлінню, відділу Держкомзему, редакції районної газети «Трудова слава», управлінню праці та соціального захисту населення, територіальному центру соціального обслуговування, страховій компанії «Провідна», комунальному водопровідно-каналізаційному підприємству, комунальному підприємству «Житлово-комунальне господарство», районній бібліотеці, відділу культури і туризму, працівникам районного Будинку культури та аматорам сцени, приватним підприємцям Назарьку О.В. та Мороз Т.П.

Ми надіємось, що в наступному році до нас приєднаються і ті хто з якихось причин не зміг взяти участь у святкуванні. Також мріємо започаткувати ідею залучення до участі у проведенні масових міроприємств не тільки підприємства та установи, а і вулиці та провулки селища, на яких мешкає велика кількість господинь, яким є чим порадувати гостей свята. Такі заходи не аби як об”єднають громаду, ведуть до миру, злагоди та порозуміння.