Рішення про списання багатоквартирних будинків з балансу Борівського комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство»

З метою забезпечення та реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 р. № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», враховуючи звернення Борівського КП «ЖКГ», Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», керуючись статтями 25,59,60 та частиною першою статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада на LХІV сесії селищної ради  VІІ скликання, яка відбулася 18.12.2019р., прийняла рішення про списання багатоквартирних будинків з балансу Борівського комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство»:

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

LХІV сесії VІІ скликання

від 18 грудня 2019 року № 51

Про списання багатоквартирних будинків

з балансу Борівського комунального

підприємства «Житлово-комунальне господарство»

З метою забезпечення та реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 р. № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», враховуючи звернення Борівського КП «ЖКГ», Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», керуючись статтями 25,59,60 та частиною першою статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Борівському комунальному підприємству «Житлово-комунальне господарство» на списання з балансу зазначених у додатку 1 багатоквартирних будинків, у яких розташовані приміщення приватної та інших форм власності
  2. Борівському комунальному підприємству «Житлово-комунальне господарство» розпочати процедуру списання будинків з балансу, відповідно до вимог встановлених Порядком списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 р. № 301 та чинного законодавства України.
  3. Погодити запропоновані кандидатури для включення до складу комісії для списання багатоквартирних будинків з балансу Борівського комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство», згідно додатку 2.
  4. Визначити окремо по кожному багатоквартирному будинку належність приміщень до приватної та інших форм власності.
  5. У разі коли у списаному з балансу багатоквартирному будинку буде встановлено наявність окремих квартир та/або нежитлових приміщень, які не перебувають у приватній власності та право державної чи комунальної власності на них не зареєстроване, такі квартири  та/або  нежитлові приміщення приймаються на баланс Борівського комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство», а право власності на них реєструється в установленому законом порядку.
  6. Рішення підлягає офіційному оприлюдненню шляхом його опублікування на офіційному веб-сайті Борівської селищної ради, а також шляхом розміщення оголошень у під’їздах або інших місцях загального користування багатоквартирних будинків.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної депутатської комісії з питань законності, правопорядку, житлово-комунального господаства, будівництва, депутатської діяльності та етики (Болгарського В.О.), та заступника селищного голови Гаврана О.Є.

Селищний голова    оригінал підписано      О.В.Тертишний