Про затвердження скоригованого тарифу на послуги водопостачання та водовідведення, що надає Борівське комунальне водопровідно -каналізаційне підприємство

Борівська селищна рада повідомляє, що 02 липня 2019 року на LVIIІ сесії  селищної ради VІІ скликання був затверджений скоригований тариф на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що надає Борівське комунальне водопровідно – каналізаційне підприємство, який вступить в дію з 15 липня 2019 року:

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

LVIIІ сесії  VІІ скликання

     від 02 липня 2019 року № 10

 Про затвердження скоригованого

тарифу на послуги водопостачання та

водовідведення, що надає Борівське

комунальне водопровідно -каналізаційне

підприємство

 Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» зі змінами та доповненнями, розглянувши лист та інформацію  начальника Борівського комунального водопровідно – каналізаційного підприємства Скиби А.В.,  з метою приведення скоригованого тарифу до розміру економічного обґрунтованих витрат на послуги з водопостачання, водовідведення,  селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити скоригований тариф на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що надає Борівське комунальне водопровідно – каналізаційне підприємство:

–  для населення – водопостачання – 24,37 грн.

водовідведення – 39,13 грн.

– для бюджетних організацій –  водопостачання – 75,00 грн.

водовідведення – 125,00 грн.

– для інших груп споживачів (організації, які не фінансуються з місцевого і держбюджету) –                                  водопостачання – 93,42 грн.

водовідведення –114,00 грн.

  1. Дане рішення набуває чинності з 15 липня 2019 року.
  2. Попередні тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для населення вважати такими, що втратили чинність, з моменту набрання чинності цього рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, підприємництва та інвестицій /Ханейчук Ю.М./.

Селищний голова    оригінал підписано       О.В.Тертишний