Про затвердження Програми сприяння створенню та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Борівської селищної ради на 2020 рік

У Борівській селищній раді на LXIV сесії селищної ради VII скликання, яка відбулася 18 грудня 2019 року, в числі інших питань, розглядалося питання про затвердження Програми сприяння створенню та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Борівської селищної ради на 2020 рік. Необхідність прийняття цієї Програми полягає у визначенні шляхів максимального сприяння селищної  ради створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирного будинку. Так, як дане питання, на сьогодні, є досить актуальним, у зв’язку з проведенням реформи в галузі управління житловим фондом. Одним із пріоритетних напрямків проведення реформи у цій галузі є удосконалення системи управління сферою утримання житлового фонду шляхом утворення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (надалі – ОСББ), оскільки ОСББ є ефективним представником власників будинку, який може управляти і приймати рішення щодо ремонту будинку, його енергоефективної модернізації, розпоряджатися прибудинковою територією, замовляти необхідні для утримання комунальні послуги.

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

LХІV сесії VІІ скликання

від 18 грудня 2019 року № 13

 Про затвердження Програми сприяння

створенню та підтримки об’єднань

співвласників багатоквартирних будинків

(ОСББ) на території Борівської селищної ради

на 2020 рік

      Керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», з метою створення сприятливих умов для активного розвитку управління майном багатоквартирних будинків, покращення якості обслуговування житлового фонду та умов проживання населення, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Програму сприяння створенню та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Борівської селищної ради на 2020 рік (додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, підприємництва та інвестицій (голова комісії Ханейчук Ю.М.) та з питань законності, правопорядку, житлово-комунального господарства, будівництва, депутатської діяльності та етики (голова комісії Болгарський В.О.).

Селищний голова   оригінал підписано          О.В.Тертишний