Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Борівської селищної ради на 2020 рік

З метою створення умов економічного зростання та удосконалення механізмів управління розвитку населених пунктів селищної ради на засадах зростання, відкритості та прозорості, посилення інвестиційної та інноваційної активності, забезпечення належного функціонування інженерно – транспортної та комунальної інфраструктури, дотримання високих екологічних стандартів та внаслідок цього підвищення конкурентоспроможності, доступності широкого спектра соціальних послуг та зростання добробуту населення, на LXIV сесії селищної ради VII скликання, що відбулася 18 грудня 2019 року, було розглянуто та прийнято Програму економічного та соціального розвитку населених  пунктів Борівської  селищної ради на 2020 рік:

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

LХIV  сесії  VІІ скликання

від 18 грудня  2019 року № 11

Про затвердження Програми економічного та соціального

розвитку населених пунктів Борівської селищної ради

на  2020 рік

З метою визначення основних цілей соціально-економічного розвитку населених пунктів Борівської селищної ради, згідно підпунктом 2.21 пункту 2 розділу 5 Регламенту селищної ради, затвердженого рішенням ІІ сесії селищної ради VII скликання від 27.11.2015р.Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України” (зі змінами) та пп. 22 п. 1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Програму економічного та соціального розвитку населених пунктів Борівської селищної ради на 2020 рік. /додається/.
  2. Погодитися із запропонованими виконавчим комітетом селищної ради комплексними заходами щодо організації забезпечення виконання соціального і економічного розвитку на 2020 рік.
  3. Рекомендувати депутатам та виконкому селищної ради вжити заходів щодо виконання завдань Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Борівської селищної ради на 2020 рік.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради: з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, підприємництва та інвестицій, з соціальних та гуманітарних питань, питань освіти, культури, медицини та молодіжної політики, з питань законності, правопорядку, житлово-комунального господарства, будівництва, депутатської діяльності та етики, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання земельних ресурсів, екології, комунальної власності та регуляторної політики.

Селищний голова     оригінал підписано        О.В.Тертишний