Про встановлення вартості харчування в дошкільних навчальних закладах Борівської селищної ради на 2020 рік

У Борівській селищній раді 18 грудня 2019 року відбулася LXIV сесія селищної ради VII скликання на якій розглядалися та були затверджені рішення з різних питань , в тому числі й встановлення  на 2020 рік в Борівських дошкільних навчальних закладах селищної ради  вартості харчування дітей в закладах, визначення батьківської плати та звільнення від плати за харчування дітей пільгових категорій:

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

LХIV сесії  VІІ скликання

від 18 грудня 2019 року № 4

Про встановлення вартості харчування

в дошкільних навчальних закладах

Борівської селищної ради на 2020 рік

Відповідно до ст. 35 Закону України „Про дошкільну освіту”, Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Борівської селищної ради на 2020 рік,затвердженої рішенням LХIV сесії селищної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року, з метою забезпечення стабільної роботи дошкільних закладів для забезпечення
гарантованого  мінімуму  задоволення   культурно-освітніх   потреб
населення,  соціального  захисту сімей,  які мають дітей, забезпечення раціональним харчуванням дітей, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Встановити в Борівському дошкільному навчальному закладі /ясла-садок/ № 1 та в Борівському дошкільному навчальному закладі /ясла-садок/ № 3 „Золота рибка” у 2020 році вартість харчування в день на 1 дитину –  40 грн.
  2. Встановити з 01 січня 2020 року:

– плату батьків, або осіб, які їх замінюють, за  харчування дітей в ДНЗ у розмірі 60% від вартості харчування на день та 40% за рахунок селищного бюджету;

– плату батьків,у сім’ях яких виховується троє і більше дітей (багатодітні сім’ї), за харчування дітей в ДНЗ у розмірі 50% від вартості харчування на день та 50% за рахунок селищного бюджету.

  1. Врахувати 10% підвищення вартості харчування на літній оздоровчий період.
  2. Звільнити від плати за харчування дітей – сиріт,дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей із сімей,які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та дітей, батьки яких є учасниками АТО.
  3. Рішення набирає чинності з 01.01.2020 року і діє до 31.12.2020 року включно.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, підприємництва та інвестицій (голова комісії Ханейчук Ю.М.) та з соціальних та гуманітарних питань, питань освіти, культури, медицини та молодіжної політики (голова комісії Нікітенко Г.В.).

 

Селищний голова     оригінал підписано       О.В.Тертишний