До відома суб’єктів господарювання (крім закладів ресторанного господарства) , які здійснюють продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в межах території смт. Борова, с. Шийківка та с. Новоплатонівка Борівського району Харківської області

285463995

Борівська селищна рада доводить до відома суб’єктів господарювання (крім закладів ресторанного господарства) , які здійснюють продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в межах території  смт. Борова, с. Шийківка та  с. Новоплатонівка  Борівського району Харківської області, що 07 лютого 2019 року на LII сесії селищної ради VII скликання прийнято рішення щодо заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) з 22.00 год. вечора до 08.00 год. ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

УКРАЇНА

Харківська область

Борівський район

Борівська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

LII сесії VІІ скликання

від 07 лютого 2019 року № 45

 Про встановлення заборони продажу пива

(крім безалкогольного), алкогольних,

слабоалкогольних напоїв, вин столових 

на території Борівської селищної ради

З метою формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних напоїв, недопущення поширення проявів вживання неповнолітніми алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пияцтва, порушень громадського порядку та дотримання тиші у нічний час доби, враховуючи лист Борівського відділення поліції Ізюмського відділення поліції Головного управління національної поліції в Харківській області від 23.01.2019р., керуючись ст. 15-3 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, пунктом 441 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Встановити заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) з 22.00 год. вечора до 08.00 год. ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята, в межах території смт. Борова, с. Шийківка та с. Новоплатонівка  Борівського району Харківської області.
  1. Дія цього рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території Борівської селищної ради незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.
  1. Суб’єктам господарювання на території Борівської селищної ради рекомендувати інформувати покупців про прийняте рішення щодо заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) з 22.00 год. вечора до 08.00 год. ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

 4.Довести вимоги цього рішення до відома всіх суб’єктів  господарювання на території Борівської селищної ради, які підпадають під його дію.

5. Рішення оприлюднити на офіційному веб-сайті Борівської селищної ради.

6. Рішення набирає чинності з 15 лютого 2019 року.

7.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, житлово-комунального господарства, будівництва, депутатської діяльності та етики (голова комісії Болгарський В.О.)

Селищний голова        оригінал підписано               О.В.Тертишний