Звернення Борівського селищного голови Олександра ТЕРТИШНОГО з питання поводження з твердими побутовими відходами

Шановні борівчани!

Звертаюся до вас з питання поводження з твердими побутовими відходами, а саме, розміщення їх на полігоні, що в народі називають «мусорка». Це питання є болючим багато років. Полігон належить Борівському комунальному підприємству «Житлово – комунальне господарство», знаходиться на землі Підлиманської сільської ради. Коштів на його утримання не вистачає.

Останнім часом ця тема почала висвітлюватися в районній газеті, в соціальних мережах. З цього приводу пояснюю наступне.  Борівським комунальним підприємством «Житлово – комунальне господарство» уклало договір на послуги гусеничного трактора С-170 з Фермерським господарством «Юг» (керівник Кириченко С.О.). Фермерське господарство за роботу цього трактора, який до речі, в районі один і тільки він може виконувати такі роботи, горнути сміття висотою до 2 м3, виставлено рахунок у 8000,00 грн., що становить лише 10 год. роботи.  А роботи велися 3 дні 28-30 травня поточного року. Не враховувалися також затрати на доставку трейлера , іншого трактора – буксира. Всі ці затрати взяло на свої плечі фермерське господарство. За це керівнику  Кириченку С.О. ми щиро дякуємо.

Під час робіт на полігоні знаходилися працівники ЖКГ, які керували процесом розчистки та охороняли техніку.

В результаті було зачищено 0,38га полігону, що складає близько                       6 тис.м3  відходів, тепер є куди їх розміщувати.

Я щиро дякую депутату Борівської селищної ради, фермеру                 Шутьку Р.С., який за моїм проханням особисто сів за кермо свого навантажувача та почав очистку під’їзної дороги до полігону, але тоді через погіршення погодних умов ці роботи були призупинені. На даний час зачищення під’їзної дороги майже завершено, встановлено вказівники.  

Тому, шановні борівчани, звертаюся до вас з відповідальністю віднестися до проблеми розміщення твердих побутових відходів. Борівське комунальне підприємство «Житлово – комунальне господарство»  може надати платні послуги по вивезенню відходів  згідно затверджених тарифів. Але якщо ви самі вирішили їх десь вивезти, не кидайте їх у лісосмуги, ліс, на узбіччя, а везіть на полігон, тільки не залишайте сміття на під’їзній дорозі до сміттєзвалища.

Давайте берегти свій край, підтримувати його в чистоті та поважати один одного.

З повагою,

Борівський селищний голова                         Олександр ТЕРТИШНИЙ