Вітання!

Вітання!

Сердечно вітаю  із професійним святом, Днем працівників житлово-комунального господарства України, усіх, хто має відношення до роботи житлово-комунальної галузі  Борівщини. Цей день – вияв уваги та поваги до людей, які своєю непростою щоденною працею забезпечують затишок і комфорт в наших домівках.

Вони щодня докладають усіх зусиль, щоб Борівчани бачили чисті та охайні вулиці,парки, дитячі майданчики, щоб споживали чисту воду, мешкали в теплих квартирах.  Їхня робота – як повітря. Поки вона виконується – її не помічають, та кожен мінімальний збій у цій системі відразу викликає шквал емоцій у споживачів. Дуже багато залежить у їхній роботі від «посмішок клієнтів», простіше кажучи, від подяки споживачів, які цінують і поважають працю робітників цієї галузі. Адже комунальники працюють для людей, а в цьому дуеті кожна сторона має свої функції.

Тож зичу, щоб у ваших відносинах із споживачами завжди панувала атмосфера партнерства та взаєморозуміння. Бажаю всім працівникам комунальних служб Борівщини та їхнім родинам добра, здоров’я, благополуччя та витримки. Зичу фінансової стабільності, єдності в досягненні цілей, мудрості, витримки керівникам та згуртованості колективам!

Селищний голова                              Олександр Тертишний