Результати поіменного голосування XIV сесії селищної ради VII скликання від 20.10.2016р.

 

20.10.2016 року о 10-00 год. В приміщенні Борівського районного будинку культури (км.4) (смт. Борова, вул.. Миру,19) відбулося засідання ХІV сесії селищної ради VII скликання. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 20 депутатів. Головуючий: Тертишний О.В. – селищний голова. Депутати розглянули питання з урахуванням доповнень внесених селищним головою. Результати поіменного голосування: питання № 1 «Про затвердження порядку денного ХІV сесії селищної ради VII скликання»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

 

Питання № 2 «Про затвердження проектно – кошторисної документації на проведення капітального ремонту даху будинку №15 на 14 кварталі в смт. Борова»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна проти
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович утримався
5 Небувайло Олександр Іванович утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович проти
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович утримався
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 3 «Про розгляд листа Борівської районної ради (придбання підручників для учнів 4-х та 7-х класів ЗОШ)»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна за
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 4 «Про Про розгляд листа Борівської районної ради (організація харчування учнів ЗОШ)

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна проти
7 Шевцов Григорій Федорович проти
8 Бондар Віктор Миколайович утримався
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна утрималась
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна утрималась
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 5 «Про купівлю будівлі по вул.. Миру,70, в смт. Борова»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 6 «Про внесення змін в рішення №2 ІVсесії селищної ради VII сликання від 24.12.2015р. «Про бюджет селищної радни на 2016 рік» з урахуванням змін внесених рішенням V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII сесії селищної ради VII скликання»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 7 «Про затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, що надає Борівське комунальне водопровідно – каналізаційне підприємство”

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович утримався
3 Нерсісян Саак Норайрович утримався
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна утрималась
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна утрималась
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович утримався
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 8 «Про «Програму по утриманню та ремонту автомобільних доріг по Борівській селищній раді на 2016-2020роки»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович утримався
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 9 «Про Програму «Ремонт покрівель багатоповерхових житлових будинків в смт. Борова на 2016-2020роки»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович утримався
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович утримався
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 10 «Про внесення змін до штатного розпису селищної ради та чисельності і структури»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 11 «Про внесення змін в шатний розпис Борівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 12 «Про Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт. Борова на перехресті вулиць Миру та Привокзальної з ФОП Колесніковою С.А.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 13 « Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт. Борова на перехресті вулиць Миру та Привокзальної з ФОП Перевознік Т.О.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 14 «Про припинення права користування земельними ділянками громадянам селищної ради»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 15 «Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в с.Новоплатонівка гр..Шевченко Т.М.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання №16 «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул.. Слобідській,7,гр.. Поляковій І.І.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 17 «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул..Центральній,39,гр. Павловичу В.В.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 18 «Про «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул.Східній,53,гр. Зеріній М.В..»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання №19 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок в приватну власність в смт. Борова ,гр. Колеснікову І.Й.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання №20 «Про   затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка ,гр. Дякову Є.О.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 21 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр.. Буряку М.І.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 22 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Устименку В.А.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 23 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок в приватну власність в смт. Борова в районі вул.. Північної гр. Тімофєєву Р.М.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 24 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр.. Байбарі О.М.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання№25 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка в районі вул.. Весняної гр.Нікітенку В.О.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання №26 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр.. Устименко Д.С.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 27 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр.. Певній О.О.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 28 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр.. Глухачову В.М.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 29 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр.. Висоцькій О.М.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 30 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул.. Центральній, гр. Бєлік О.С.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 31 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр.. Калюзі В.І.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 32 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул.. Партизанській, гр. Циганко О.О.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 33 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул.. Миру, гр.. Бірак А.М.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 34 «Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі по вул.. Поштовій,4, в смт. Борова гр.. Синицькому С.Г.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 35 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр..Павліченку Я.О.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання №36 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр..Благушиній І.С.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання №37 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Новоплатонівка по вул..Польовій, гр. Пасько М.М.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання №38 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка, гр. Корні О.О.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання №39 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування нежитлової будівлі та споруд в смт. Борова по вул.. Центральній, №3, ПАТ «Укртелеком»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 40 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Українській, гр.. Котову О.П.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання №41 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель та споруд в смт. Борова по вул.. Українській,45, гр.. Котову О.П.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання №42 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради, гр.. Кучеру Д.М.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна проти
2 Мартиненко Володимир Іванович проти
3 Нерсісян Саак Норайрович проти
4 Кавун Володимир Володимирович проти
5 Небувайло Олександр Іванович проти
6 Степаненко Марина Вікторівна проти
7 Шевцов Григорій Федорович проти
8 Бондар Віктор Миколайович проти
9 Шутько Ігор Сергійович проти
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна проти
15 Полтавець Олександр Володимирович утримався
16 Радченко Алла Іванівна проти
17 Токар Олександр Миколайович проти
18 Максімов Олег Вікторович проти
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович проти
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович проти
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович проти
25 Нікітенко Галина Василівна проти
26 Ханейчук Юрій Миколайович проти

Питання № 43 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради, гр..СЕмидоцькому О.О.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 44 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради, гр..Горянику І.Д.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна утрималась
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання №45 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради, гр..Васильєвій Н.М.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна проти
2 Мартиненко Володимир Іванович проти
3 Нерсісян Саак Норайрович проти
4 Кавун Володимир Володимирович проти
5 Небувайло Олександр Іванович проти
6 Степаненко Марина Вікторівна проти
7 Шевцов Григорій Федорович проти
8 Бондар Віктор Миколайович проти
9 Шутько Ігор Сергійович проти
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна проти
15 Полтавець Олександр Володимирович утримався
16 Радченко Алла Іванівна проти
17 Токар Олександр Миколайович проти
18 Максімов Олег Вікторович проти
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович проти
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович проти
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович проти
25 Нікітенко Галина Василівна проти
26 Ханейчук Юрій Миколайович проти

Питання № 46 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Центральній,, гр. Павлович В.М.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 47 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в смт. Борова по вул.. Миру, гр.. Калюзі О.С.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна утрималась
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна утрималась
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна утрималась
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 48 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка по вул..Весняній, гр. Нікітенку О.О.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Не голосувала
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 49 «Про встановлення зменшеного розміру орендної плати за користування земельною ділянкою по вул.. Привокзальній,1-д, в смт. Борова, ФОП Поповій В.І.»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 50 «Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування топочного приміщення по вул.. Миру,20,в смт. Борова, ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 51 Про надання дозволу на укладання договору суперфіція земельної ділянки в смт. Борова по вул.. Поштовій,3»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна утрималась
2 Мартиненко Володимир Іванович утримався
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович утримався
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович утримався
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 52 Про розгляд листа Борівського КП «Житлово-комунальне господарство»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Питання № 53 «Про внесення змін в рішення LVIII сесії селищної ради VI скликання від 26 лютого 2015 року № 18»

Номер виборчого округу Прізвище, ім»я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович За
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Відсутній
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович Відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович Відсутній
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна Відсутня
24 СкибаАнатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за